Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uzņēmējus modernizēties

Mazo un mikrouzņēmumu pārstāvji, kā arī pašnodarbinātās personas aicinātas iesaistīties projektā «Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā».

Projektā paredzētas 26 dažādu veidu nodarbības, no kurām dažas jau sākušās. 70 procentus no kursa cenas sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums.

Projekta īstenotāja ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA). Lai realizētu projektu, izveidota speciāla mājaslapa mmu.lv. «Piedāvātie mācību kursi palīdz uzlabot mazo un mikrouzņēmumu darbinieku, vadītāju un pašnodarbināto personu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju prasmes. Kursu programmas palīdz ne tikai veicināt savas vai darbinieku digitālās prasmes, bet arī ieviest jauninājumus produktu un pakalpojumu inovācijā, kā arī uzņēmumu iekšējo procesu digitalizācijā,» viedokli pauž asociācijas pārstāvji. Viņi norāda, ka interneta veikala īpašnieki, grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji, skaistumkopšanas nozares uzņēmēji un citi individuālie komersanti – ikviens ikdienā saskaras ar dažādiem informācijas tehnoloģiju un digitālajiem risinājumiem, kuri, pareizi pielietoti, var atvieglot darbu un sekmēt biznesa attīstību.

Interesanti, ka šogad lielākā atsaucība tieši vairāk ir no daiļā dzimuma pārstāvēm, kas lielā skaitā atsaucas uz aicinājumu, lai arī apmācībās ietilpst tādas tēmas kā digitālās tehnoloģijas, uzņēmumu iekšējo procesu digitalizācija un digitālie rīki ražošanas un pakalpojumu attīstībai.

Lai noskaidrotu, vai arī pilsētā vai novadā notiek apmācības, interesenti aicināti sazināties pa tālruni 68311821 vai e-pastu: mmu@likta.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas