Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina zemniekus pieteikties mācībām bioloģiskajā lauksaimniecībā

Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Bauskas birojs aicina zemniekus pieteikties arodmācībām bioloģiskajā lauksaimniecībā, informē uzņēmējdarbības konsultante Dace Griķe.

Mācības plānotas no 31. janvāra līdz 22. februārim trešdienās un ceturtdienās. «Norises vieta varētu būt Vecumnieku novada Bārbele, bet, ja dalībniekiem tā nebūs izdevīga, sameklēsim citu vietu, kas der vairākumam,» teic D. Griķe.

Mācību tēma ir «Uz tirgu vērsta bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana», ilgums 56 akadēmiskās stundas septiņās dienās. Mācības zemniekiem ir bez maksas. Apgūstot programmu un papildinot to ar individuālo darbu mācību vielas apguvē, varēs kārtot eksāmenu un iegūt apliecību par profesionālās pilnveides izglītību bioloģiskajā lauksaimniecībā, skaidro rīkotāja.

Mācībās varēs apgūt saimniecības resursu vērtēšanu augkopības un lopkopības produkcijas ražošanai, bioloģiskās lauksaimniecības pamatprincipus, normatīvo bāzi, uzraudzības un kontroles kārtību. Augkopībā sniegs zināšanas par kultūraugiem, augsnes apstrādi un auglību, augu maiņu, mēslošanu, produktu kvalitātes nodrošināšanu un pārstrādi.

Lopkopībā varēs apgūt zināšanas par mājlopu sugām, turēšanu un ēdināšanu, lopbarības sagatavošanu. Ekonomikas tēmā mācīs saimniecības ražošanas plāna izstrādi. Kursu noslēgs pieredzes apmaiņas brauciens uz bioloģiskajām saimniecībām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas