Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina zīmēt Bauskas jubilejas logo 1

Sākusies intensīva gatavošanās Bauskas 405 gadu jubilejai. Daudzo aktivitāšu vidū viena ir vizuālās mākslas konkurss skolēniem, portālu informē novada domes sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe.

Konkurss izsludināts 5. līdz 12. klašu skolēniem. Viņi aicināti zīmēt Bauskas logo, kas atbilstu pilsētas 405 gadu jubilejai. Logo dizainā drīkst izmantot ne vairāk kā četras krāsas, tam jābūt vienkāršam, vienlaikus uzmanību piesaistošam, inovatīvam, pievilcīgam, lietojamam dažādos mērogos.

Šāda konkursa mērķis ir veicināt lokālpatriotismu, rosināt jauniešus interesi par novada vēsturi, kultūras tradīcijām, nozīmīgiem objektiem. Skolēnu darbus novada izglītības nodaļā gaidīs līdz 31. martam. Šeit arī pieejama papildu informācija par konkursu.

Vienlaikus tiek domāts par Bauskas tūrisma logo. Iepriekšējais zīmējums un moto «Pilsēta, kurā satiekas» bija pielāgots tūrisma attīstības koncepcijai līdz 2013. gadam. Tagad pašvaldība organizē aptauju, lai noskaidrotu, vai šo logo saglabāt, varbūt izstrādāt jaunu. Tāpat tiek spriests, vai nepieciešamas savas grafiskās zīmes jeb logo un moto arī visam Bauskas novadam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jauns moto/logo

*Pilsēta,nīkuļojot pastāvoša*. Logo centrā, protams, RIMI. Dažādi ķinķēziņi pa malām.

pirms 4 gadiem, 2014.03.11 16:37

Vietējās ziņas