Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkavējies jaunais «Bauskas siltuma» tarifs 7

Saistībā ar neskaidrībām par akcīzes nodokļa dabasgāzei piemērošanu un jaunas tarifu aprēķināšanas metodikas ieviešanu ir aizkavējies SIA «Bauskas siltums» jaunā siltumenerģijas tarifa izstrādes process.Uzņēmuma valdes loceklis Ilmārs Rūsis informēja, ka plānotais tarifs būs zemāks nekā spēkā esošais tarifs izmaksu samazinājuma dēļ - galvenokārt koģenerācijas stacijas «Windau» piegādātās lētākās siltumenerģijas dēļ. Tas būs mazāk atkarīgs no dabasgāzes cenu svārstībām nekā līdz šim spēkā esošais tarifs. Gaidāms, ka jaunais tarifs tiks pieņemts oktobrī. Tuvojās jaunā apkures sezona, tāpēc visiem ēku apsaimniekotājiem līdz šī gada 1. oktobrim jāpabeidz apkures sistēmu remontdarbi un jāpārbauda siltummezglu iekārtu darbība, kā arī radiatoru un citu atgaisošanas ventiļu stāvoklis.Neraugoties uz veiktajiem parādu piedziņas pasākumiem, iedzīvotāju parādu apmērs nesamazinās, informē SIA «Bauskas siltums» ekonomists Gatis Balodis. Tas rada finansiālas problēmas uzņēmuma norēķinos ar piegādātājiem. Parādnieki aicināti norēķināties ar siltumuzņēmumu līdz jaunās apkures sezonas sākumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

zaprava

Interisanti vai Rūsiņa kungs joprojām darbavietas transportu darbadienas beigās izmanto privātiem braucieniem uz citu pilsētu ? 1 brauciens (auto amortizācija + degviela) izmaksā ~14 Ls x 20 darbadienas = 280 Ls ar PVN. Uzņēmumam summa nav liela, toties ja tādas lietinas ir x 5 tad tie jau tie būtu 1500 LVL ko Mēs visi maksātāji jūtam savos rēķinos. Viss kaut kā dikti klusi tajā B.Siltumā, tas nozīmē, ka viss sadalīts un visas ieinteresētas personas apmierinātas ...

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 17:33

ieteikums

B.siltums varētu vairāk pārskatīt nelietderīgos izdevumus.Vai strādājošo samazināšana nedod nekādu ietaupījumu? Runā tikai par gāzi. Cik % sastāda transporta izmaksas privātiem braucieniem? Tā arī ir siltuma cena,kas jāmaksā patērētājiem.Nevar darba laikā strādāt darbus,kas neattiecās uz B.siltuma darbību.Arī par to maksā patērētājs. Vajag likvidēt parādus veicinošus faktorus.

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 13:33

jop tv m

brīnums ka mazāks ,droši vien cer ka kāds maksās

pirms 7 gadiem, 2010.09.24 19:17

ups

18 dzīvokļu mājai parāds nepilni 4000 ls. Bauskas siltums teica ka pieslēgšot. Viņiem nav izdevīgi nepieslēgt.

pirms 7 gadiem, 2010.09.24 13:36

Vietējās ziņas