Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvada tenisa sacīkšu trešo kārtu

Bauskas stadiona sporta zālē 9. un 10. janvārī notika Bauskas novada sporta centra «Mēmele» un Aleksandra Siņicas atklātās balvas izcīņas sacensību galda tenisā 3. kārta. Labākie spēlētāji saņēma Aleksandra Siņicas un Bauskas novada domes sarūpētās balvas.

Sacīkstēs piedalījās 70 dalībnieku, informē sacensību galvenais tiesnesis Modris Indriksons. Šoreiz bija daudz viesspēlētāju, kas šajā turnīrā piedalījās pirmo reizi – kopā jauni sportisti bija desmit, un vairāki no viņiem izcīnīja godalgas.

Otrās līgas sacīkstēs iesaistījās 31 sportists, un puišiem pirmo trijnieku sastādīja citu novadu galda tenisisti – uzvarēja Renāts Domkovs no «Salaspils GTK», otrais Arturs Tjurins no «GTK Namejs», trešajā vietā Edvards Mihelsons no «BJC Laimīte». Meitenēm uzvarēja Jana Steļmačenoka no «GTK Namejs», bet pārējās vietās mūsējās – otrā Līga Juškēvica no Vecumnieku novada Skaistkalnes, trešā Ance Šastakoviča no Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS).

Pirmās līgas sacīkstēs piedalījās 18 dalībnieku. Uzvarētāja godā mājinieks no Bauskas novada BJSS – Ģirts Mucenieks. Otrais Vecumnieku novada domes sporta skolas pārstāvis no Skaistkalnes Māris Eņģelis, trešais Deniss Drabovičs no «A-73 Olaine». Meitenēm uz goda pjedestāla citu novadu pārstāves – uzvarēja Viktorija Prohorova no «BJC Laimīte», otrā Jeļena Beresņeva no «BJC Laimīte», savukārt trešā Aurika Pučkovska no «GTK Namejs».

Augstākajā līgā spēlēja 21 galda tenisists, un arī šeit lauvas tiesa godalgu viesiem. Kungiem uzvarēja Juris Siliņš no Preiļu BJSS, otrais Andris Krūmiņš no «SC Jēkabpils», trešais Aleksandrs Motorins no «GTK Namejs». Dāmām šoreiz veiksmīgākā bija Laura Pavāre no «GTK Aloja», bet pārējās divas vietas mūsu sportistēm – otrā Gailīšu pagasta iedzīvotāja Ieva Mazjāne, trešā Karīna Gailiša no Īslīces pagasta. Sportistes pārstāv sporta centru «Mēmele» un Bauskas novada BJSS.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas