Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcijā piektdien aicina ziedot trūkumā nonākušajiem 3

Kopā 38 «Rimi Latvia» tirdzniecības vietās, tai skaitā arī Bauskā, 10. novembrī notiks labdarības akcija «Paēdušai Latvijai» – pircējus aicinās piepildīt pārtikas labdarības pakas.

Bauskā jau vairākus gadus šo akciju rīko Vecumnieku daudzbērnu ģimeņu biedrība «Saulgrieze», kas «Paēdušai Latvijai» projektā brīvprātīgi piedalās kopš projekta pirmsākumiem. Biedrības «Saulgrieze» valdes priekšsēdētāja Olga Černišova-Stūriška aicina mūsu novadu iedzīvotājus būt atsaucīgiem arī piektdien. 10. novembrī, kad akcija notiks Bauskā.

Veikala apmeklētājus aicinās līdzās saviem ikdienas pirkumiem iegādāties papildu produktus, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam ar ienākumiem zem iztikas minimuma. Akciju organizē pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» un veikalu tīkls «Rimi Latvia».

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu vai zirņus. Savukārt mazākie pārtikas paku saņēmēji priecāsies par kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» organizē dažāda veida palīdzību tām ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā. «Pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» palīdz Latvijas ģimenēm ar bērniem, senioriem un invalīdiem, kuri dažādu apstākļu dēļ ir nonākuši trūkumā, taču sociālos pabalstus nesaņem. Divreiz gadā ikviens Latvijas iedzīvotājs var tieši iesaistīties un līdzās saviem ikdienas pirkumiem ar pārtikas paku palīdzēt līdzcilvēkiem,» saka pārtikas bankas «Paēdušai Latvijai» vadītāja Agita Kraukle.

«Sniegtā palīdzība katru gadu ir iepriecinājusi vairākus simtus ģimeņu. Īpaši priecīgi ir bērni, kuri pārtikas pakās atrod arī kādus saldumus, kas ikdienas uzturā parādās ļoti reti. Mēs ceram, ka arī šogad varēsim turpināt iesākto un mūsu akcijas dalībnieku skaits turpinās augt,» pauž «Rimi Latvia» sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

demagogs

Solis palīdzībā jau ir sperts , likvidējot brīvkrānus pilsētā.

pirms gada, 2017.11.11 08:19

arī demagogs

Eju šodien un skatos-brīvkrāns Kalnas ielas malā pie Kultūras centra stāv kā stāvējis, vienīgi "trūkumcietēji " tur nevar piebraukt ar mašīnu.

pirms gada, 2017.11.14 12:59

Kika

Kā ta? Gaidi ar maisu. Es jau nu neziedošu , lai krustu dāmas un kungi uzvārītos

pirms gada, 2017.11.21 20:45

Vietējās ziņas