Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcijai «Skolas soma» Bauskā ziedots maz 9

Veikalā «Rimi Bauska» pagaidām pustukša skolas lietām paredzētā ziedojumu kaste. Tā pat nav iztukšota kopš akcijas sākšanas jūlijā, atzīst veikala vadītāja Inga Upelniece. Trūcīgo ģimeņu pirmklasniekiem pagaidām ziedotas dažas skolas somas, nedaudz guaša un akvareļa krāsu, flomāsteru komplektu, klades, burtnīcas, kā arī rakstāmpiederumi. Jāatgādina, ka ziedotajām lietām paredzētā kaste atrodas veikalā «Rimi Bauska», pie ieejas «Narvessen» stendā. Ikviens ir mīļi aicināts pievienot kaut vienu skolasbērnam vajadzīgu lietu. Akcijā iesaistījušies Ādažu, Bauskas, Madonas, Talsu, Tukuma, Daugavpils, Ventspils, kā arī Rīgas iedzīvotāji. Iespējas palīdzēt ir dažādas - vienu latu akcijai var ziedot, zvanot uz tālruņa numuru 90006383, pārskaitījumu var veikt ziedojumu labdarības portālā ziedot.lv vai ziedojumu kastītēs «Rimi» un «Supernetto» veikalos visā Latvijā, atgādina Zane Eniņa, SIA «Rimi Latvia» mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.  Viņa piebilst, ka pirmklasniekam nepieciešama mugursoma, penālis, rakstāmpiederumi, dažāda izmēra zīmēšanas bloki, līniju un rūtiņu burtnīcas, guaša un akvareļu krāsas, krāsainais papīrs, līmes zīmulis, šķēres, plastmasas trauciņš ūdenim, kā arī dažāda formāta mapes.  Aprēķināts, lai iegādātos tikai visnepieciešamākās lietas (bez apģērba un apaviem), vienam pirmklasniekam vajadzīgi vismaz 25 lati. Trūcīgai ģimenei vai tādai, kurā ir vairāki skolēni, iegādāt bērniem vajadzīgo bez palīdzības ir ļoti grūti. Labdarības akcija «Skolas soma» šogad notiek no 1. jūlija līdz 12. septembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

daina

tad jau labāk, lai to ziedoto dod skolotājam, un skolotājs zinās, kuram ir kas nepieciešams, lai stāv klasē. ja atdosi saplēstu vai salauztu, vairāk nedabūsi. tad varbūt attieksme mainīsies.

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 21:20

pārdomām

Mums jau vairs savai dzīvei nemaz neatliek laika, jo visu laiku ir tikai jāziedo un jāziedo. Un , ja tā paskatās, tad tie, kam ziedo, daudzreiz beigās ir nodrošināti daudz labāk, kā tie nepārtrauktie ziedotāji, jo parasti jau ziedo ne tie bagātākie. Un tas , kas viegli nāk, tas arī viegli aiziet. Nav jau nekādas cieņas pret tādu viegli iegūtu mantu- iedos taču citu. Paskatieties tos vecos ļaudis, kas skaita santīmiņus pārtikai, jo jāmaksā komunālie, tiem neviens neaicina palīdzēt un ziedot, tiem pat nav maznodrošinātā statuss, jo kaut kāda pensija taču ir. Vecākiem tomēr ir jāapzinās, cik bērnu varēs uzturēt, tik arī laist pasaulē.
Saka- bērni ir mūsu nākotne, bet ne jau šie, kas būs pieradināti tikai ņemt un prasīt ar saukli- man pienākas.
Vai varbūt es kļūdos?

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 09:54

un vai bērns pie tā visa vainīgs?
es ziedoju visas vecās lietas, lai jau tiek kādam..Bernam ir jāiet skolā, lai kāda būtu viņa ģimene, viņš pie tā nav vainīgs, viņam ir tikai jādod iespēja pašam savu celu izvēlēties !

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 22:42

skopā

Es gan negribu, lai mani nodokļi tiek šādiem ziedojumu lūdzējiem.galu galā, zin, ka bērni jālaiž skaolā, pa vasaru skolas lietām jau varēja sapelnīt, kaut vai strādājot. Pie manīm jau trešo gadu nāk divas meitenes, kuras ravē dārzu un puķu dobes, par ko saņem naudiņu un pēc tam sapērk skolai nepieciešamo.Protams, labāk vāļāties pie upes un nedarīt neko, vai gaidīt, kamēr kāds kaut ko iedos. Man kaimiņos dzīvo ģimenīte ar sešiem bērniem un jūs domājiet, ka viņiem ir dārzs, figuški, iztiek ar bērnu pabalstu un soc.pabalstiem, kad vecim piedāvā pahaltūrēt, tad šis atbild, ka pa kapeikām nestrādās, tā lūk

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 13:00

pilnīgu piekrītu iepriekš teiktajiem.
Es labprāt nopirktu pati un iedotu tādai ģimenei, kas prot taupīt, ciena tīrību un māk saviem bēriem pastāstīt,ka ziedotais jāsargā. Katru Bauskas nelabvēlīgo ģimeni negribu atbalstīt. Staigā ar izdauz';itām acīm un dirn uz soliņiem pie Rajona Padomes. Tāpēc lūdzu publiskot tās ģimenes, kurām šī palīdzība nepieciešama un atļaut man pašai izvēļēties, kurai ģimenei palīdzēt. Ar tām kastēm gan jābeidz.

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 11:24

nav jāziedo

pilnīgi piekrītu viedokli, ka jābeidz, nu vismaz citādāk jāorganizē šī ziedošana un palīdzēšana.
tagad visizdevīgāk ieguldīt laiku un dabūt savai ģimenei trūcīgās statusu.. tad teju ne par ko vairs nav jārūpējas..
ir tikai jāpieprasa un jāpieprasa....ja ko iedod, var nesaudējot izlietot, sabojāt un atkal pieprasīt....
es arī maksāju nodokļus un uzskatu, ka par tiem lai valsts nodrošina visus kam ko vajag.. bet ne mūzīgi vēl kaut kam jāziedo
tā ziedojumu paaudzes kultivēšana ir jāizbeidz.

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 11:11

pagājušogad sapirku noderīgas lietiņas......strādāju skolā un redzu, kāda ir to bērnu attieksme pret mantām, kuriem tika viss iedots. tad jau labāk, lai nav to mantu, ko plēst. neredzu tam jēgu.

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 10:26

Pasaiem ari jagada par saviem skolniekiem,nevar par visiem rupeties!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 09:09

ints

Jau vairāk kā 20 gadus maksāju godīgi nodokļus. Bet zinu, ka šos piederumus pieprasa tie, kas skolēniem vakaros tirgo cigaretes, "'krutku", paši smēķē, iedzer, darbs pēdējā vietā. Viss pienākas...Tāpēc vairumam arī tāda neatsaucība.

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 08:47

Vietējās ziņas