Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatā apstiprinās Vecumnieku novada pašvaldības izpilddirektora vietnieku 13

Šodien Vecumnieku novada domes sēdē plkst.14 plānots apstiprināt amatā pašvaldības izpilddirektora vietnieku, informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Pankrate.

Uz Vecumnieku novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatu ir saņemti 14 pieteikumi.

Vecumnieku novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amats ir izveidots, lai veiktu Vecumnieku pagasta teritorijas pārvaldnieka un pašvaldības autoceļu pārrauga pienākumus.

No kandidātiem konkursā prasīta augstākā vai vidējā speciālā izglītība uzņēmējdarbības, inženierzinātņu jomās vai ekonomikas jomā, pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā vai administrējošā darbā, precizitāte, labas plānošanas spējas, spēja strādāt patstāvīgi un organizēt savu un citu iesaistīto personu darbu. Tāpat pretendentam jābūt sasniedzamam Vecumnieku pagastā ārpus parastā darba laika neparedzamu gadījumu un avāriju seku likvidēšanas koordinēšanai. Izvirzīta arī virkne citu prasību.

Izpilddirektora amata alga ir 1500 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

vecumniece

Cik esmu dzirdējiusi, viņš ir viens no labākajiem kandidātiem uz šo amatu,taču uz sēdi virzīšot citu kandidātu,jo viņš nav bezdarbnieks,nav vecumnieku pagasta iedzīvotājs un viņam nevar uzlikt iemauktus--tur vajag savējos !

pirms gada, 2018.02.28 11:49

trakais

Nedod dievs Mārtiņš... tādu sodu vēl novads nav izpelnījies...

pirms gada, 2018.02.28 08:52

labvēlis

Kas ir- bail ?

pirms gada, 2018.02.28 11:26

patriots

Te viss būs atkarīgs no novada vadoņu orientācijas, - darbā tiks pieņemts miesai un garam draudzīgs elements. Zināšanas un pieredze kā vienmēr būs atstātas pēdējā vietā, jo tās uz vispārējā gara nabadzības fona ir mazsvarīgs sīkums..

pirms gada, 2018.02.28 09:24

patriotam

jau sen ir noskatīts draugu klubiņa kandidāts !

pirms gada, 2018.02.28 11:35

lily

Vai jau parakstījies?
Notiek parakstu vākšana par likumprojektu neaplikt ar nekustamā īpašuma nodokli vienu Latvijas fiziskās personas īpašumā esošu nekustamo īpašumu, kurā tā deklarējusi dzīvesvietu un dzīvo. https://www.latvija.lv/pv

pirms gada, 2018.02.28 10:00

to nevar

tad pašvaldībām atņems "licences" jaunu amatu radīšanai, būs kā ar OIK, kas beidzot kļuvis jau par nepanesamu nastu elektroenerģijas pircējiem. Arī novadu iedzīvotājiem ši novadu pārvaldes aparāts jau drīz pārsniegs "kritisko masu"

pirms gada, 2018.02.28 10:29

HIHI

TRĪS PAMUĻĶĪŠI gaida lielo BRĪNUMU LĀCI,kas izvilks VECUMNIEKUS no purva.....

pirms gada, 2018.02.28 13:15

jauni amati vajadzīgi

jo jau esošo ieņēmējiem pietrūkst ir zināšanu ir strādāt gribas, jo ir tik patīkami apzināties kaut mazas varas nestās iespējas un augļus.

pirms gada, 2018.02.28 13:28

Bujušais...?!

Jums tur novadā gan kā Ziemeļkorejā - visu noska vietājais ČEMURS! vairs neievēl, bet ieceļ. Pat pagastiņu mazos murus!

pirms gada, 2018.02.28 13:49

Vietējās ziņas