Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatā apstiprināts Mežotnes pagasta pārvaldes vadītājs 11

Mežotnes pagasta pārvaldi turpmāk vadīs baušķenieks Zigurds Kalējs. Tā nolēma deputāti 16. augustā Bauskas novada domes ārkārtas sēdē.

Ceturto reizi izsludinātajā konkursā uz pagasta pārvaldes vadītāja amatu tika saņemti sešu personu pieteikumi. Pēc iesniegto dokumentu pārbaudes uz pārrunām tika uzaicināti divi kandidāti. Izvērtēšanas komisija par atbilstošāko šim amatam atzina baušķenieku Zigurdu Kalēju.

Desmit gadus Z. Kalējs ir vadījis Jaunsardzes darbu novadā. «Lēmums kandidēt nenāca viegli. Ilgi domāju, varbūt tāpēc arī nepieteicos iepriekšējos konkursos. Tagad esmu nolēmis dzīvē kaut ko mainīt. Organizatoriskais un vadošais darbs man nav svešs. Zinu, ka līdz šim iepriekšējais pārvaldnieks Normunds Vāvers un viņa aizvietotājs tagad Viesturs Janševkis pagastā ir labi strādājuši. Esmu gatavs viņu iesākto labo turpināt,» tā «Bauskas Dzīvei» apliecināja Z. Kalējs.

Atzinīgi kandidatūru sēdē vērtēja deputāts Valdis Veips: «Zigurdu zinu no iepriekšējās sadarbības. Ceru, ka iegūsim labu pagasta pārvaldes vadītāju.» Deputāts Juris Landorfs vērsa uzmanību, ka Z. Kalējam nav nopietnas pieredzes šāda veida darbā. «Tas viss ir labojams. Ceru, ka kolēģi palīdzēs. Esmu bijis saimniecības pārzinis; Jaunsardzē strādājot, Mežotnes pagasts izstaigāts krustām šķērsām,» atbildēja Z. Kalējs.

Deputāts Uldis Kolužs izvērtēšanas komisijā esot balsojis pret, jo vēlējies redzēt šajā amatā pagasta iedzīvotāju. Arī deputāts Andris Arcimovičs bija pret Z. Kalēja kandidatūru: «Viņam nav pietiekama saikne ar pagastu. Labākais variants būtu, ja pārvaldes vadītājs dzīvotu pagastā.»

Deputāts Aleksandrs Novickis slavēja Z. Kalēju, sakot, ka viņš nevar iedomāties labāku kandidatūru Mežotnes pagastam. Deputāts Raitis Ābelnieks uzsvēra, ka Z. Kalējs ir pierādījis sevi darbā ar jaunsargiem un ir Bauskas novada un Latvijas patriots.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

domes parazīts

Amatā, kurā tā pa īstam nekas liels nav jādara, der jebkurš kandidāts.

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 18:52

Jānis

Kolhoza sen vairs nav, tik kolhoza centrs ar vienu otru bijušo kolhoznieku palicis

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 19:10

tad beidzot!

beidzot Novickim kāds pa prātam, un vēl slavēja, tomēr viņa partijas biedrs. Bet , labi vien ir, lai strādā, cilvēks labs. Tiešām, prieks! Lai dara to, ko partijas biedrs savā laikā, nevarēja, jo neprata komunicēt ar cilvēkiem, par ko viņu necienīja. Lai veicās!

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 21:05

Domnieks Ņūdženta kungs

Deputāts Novickis slavēja Z.Kalēju tāpēc, ka viņējais, no viņa saraksta uz deputātiem kandidēja! Liekat arī citos amatos tos, kas bija Novicka sarakstā, būs viņam arī tie labi! Āža kāja no maisa vien lien ārā, kas šis par "opozicionāru" un "taisnības cīnītāju"!

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 21:20

lra

Novickis ielicis uzrunu soc. tīklos, tā uztraucies, ka mēle mežģijās, knapi varēja saprast, ko šļustēja neradās iespaids, ka runāja no sirds, drīzāk slikti iestudēts teātris. Tā gribās uz Saeimu, ka žēl viņa palika.

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 21:56

aleksandr?

kā ir ar saskaņu starp vārdiem un darbiem, sķita ke esi ierāvis drosmei, vai biji?

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 22:18

uzvārds

Ira, jā, aha, mēlīte bija pielipusi pie augšslejām, tāds čāpstiens vien sanāca :D

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 23:14

annika

Veiksmi jaunajam pārvaldes vadītājam!!!

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.16 21:58

forest

oi oi, lai nu kā zinot Zigurdu ,ne šis, ne tas. Vai tad no tiem sešiem kandidātiem nebija labāka? Laikam jau viss viens, kā ir , tā ir!

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.19 17:27

mežonis

Ta vienalga,ko ielika,ne tur darbs,lai cilvēks atpūšas,dienesta auto un ja ir darbā-labi,ja nav darbā arī-labi.

pirms 11 mēnešiem, 2018.08.18 13:04

Vietējās ziņas