Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatierteātris «Dadži» svinēs 10 gadu jubileju 1

Īslīces tautas namā 30. janvāra vakarā desmit gadu jubileju svinēs amatierteātra «Dadži» kolektīvs. Uz jubilejas pasākumu ielūgti visi bijušie aktieri, visi Bauskas novada teātru kolektīvi, kā arī Vecumnieku, Rundāles un Nīkrāces novada teātra mākslas mīļotāji.

«Pie «Dadžiem» aizvadītajos gados «pielipuši» 52 aktieri. Šajā sezonā mums ir trīs jaunas aktrises, un kopā kolektīvā spēlē 18 aktieri,» stāsta amatierteātra «Dadži» režisore Evita Vanaga. Viņa priecājas, ka izveidojusies laba sadarbība ar citiem kolektīviem un māksliniekiem – Žannu Berezinu, vidējās paaudzes deju kolektīvu «Līdums», kas piedalās teātra izrādēs.

Oficiālais jubilejas mirklis gan esot bijis 2015. gadā, bet aktieriem esot bijis tik daudz darba, ka svinēšana atlikta uz brīvāku brīdi. Jubilejas pasākumā skatītājus priecēs nevis lugas iestudējums, bet gan dažādi skeči par tēmu «Ceļojums apkārt pasaulei». Galvenais, lai būtu interesanti pasākuma dalībniekiem un pašiem aktieriem. «Es ļoti, ļoti lepojos ar saviem «Dadža» aktieriem. Mēs esam izcila komanda,» uzskata E. Vanaga.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aiciitis!

Sirsnīgs sveiciens un puķupušķis Jubilejā!Panākumus arī turpmāk!

pirms 3 gadiem, 2016.01.30 15:34

Vietējās ziņas