Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Annelē» atkal skan mazo bērnu smiekli 5

Pēc vairāku gadu pārtraukuma daudzdzīvokļu māju kvartālā Bauskā atkal ir bērnudārzs. Bijušā bērnunama «Annele» ēkā Dārza ielā 24 pirmdien, 19. aprīlī, darbu sāka bērnudārza «Zīlīte» filiāle. Pirmsskolas pedagoģei Ingai Šteinhardei 1990. gada vasarā togad jaunatvērtajā Bauskas bērnudārzā «Annelē» bija pirmā darbavieta. Pēc pāris gadiem bērnudārzu šeit slēdza, Inga kādu laiku nostrādāja jaunizveidotajā bērnunamā, tad turpināja strādāt bērnudārzā «Zīlīte».  «Man šodien ir tāda izjūta, it kā esmu atgriezusies mājās. Līdzko vadītāja piedāvāja, uzreiz pieteicos pārnākt darbā uz šo ēku. Nekas jau principā te nav mainījies. Trūkst vien baseina, ziemas dārza, taču vienā grupiņā ieraudzīju tos pašus galdus, kas jau bija pirms divdesmit gadiem,» emocijas pirmajā oficiālajā darbdienā ēkā Dārza ielā 24 atklāj Inga Šteinharde.Bērnudārza vadītāja Ilga Ķiģele gan piebilst, ka viss kolektīvs garas stundas šajā ēkā strādājis nu jau vairākas nedēļas. Iespēju robežās telpas sagatavotas - veikts kosmētiskais remonts, dažviet sagādāts jauns inventārs, citur pielāgots esošais. «Esmu ļoti priecīga, ka abiem dvīņiem un mazajam Aleksim nu ir vieta bērnudārzā. Man tagad būs vieglāka ikdiena,» «Bauskas Dzīvei» stāsta astoņu bērnu māmiņa Linda Ratiņika. Viņa pārliecināta, ka ērtajās un plašajās telpās bērni labi jutīsies, audzinātājas viņus sagatavos skolas gaitām. Arī baušķeniece Inga Šemeta ir priecīga, ka četrus gadus vecajai Samantai beidzot ir nodrošināta vieta bērnudārzā. Kopā «Zīlītes» jaunajās telpās Dārza ielā trijās grupiņās ir vairāk nekā sešdesmit bērnu. Svinīgajā uzrunā pirms valsts karoga pacelšanas novada domes izpilddirektore Dagnija Ludrika arī pateicas visiem darbiniekiem un pedagogiem par garajām darbā pavadītajām stundām, sagatavojot ēku bērnu uzņemšanai. «Es ceru, ka jūs vēl paspēsit izmantot arī tās šī bērnudārza telpas, kuras mēs tikai gatavojamies remontēt,» mazajiem un viņu vecākiem sola izpilddirektore.  «Bauskas Dzīvei» viņa paskaidro, ka pārējās ēkas rekonstrukcijas projekts ir sagatavots, arī finansējums darbu veikšanai tiks nodrošināts. Jāveic nepieciešamās formalitātes, un jau šī gada beigās celtnieki varēs sākt rosīties, lai atjaunotu baseinu, oranžēriju, bērnu grupiņām paredzētās telpas. Iekšdarbus varēs veikt ziemā, rekonstrukciju pilnībā pabeigs nākamgad.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Opis

Tas murgs ar to "Anneli", kā bērnu namu Bauskā nu ir beidzies. Domāju, ka stipri samazināsies vandalisma bojājumi pilsētā. Un bērnu dārzs ir ļoti labā vietā. Lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2010.04.20 21:55

patriots

JAUKI!! vismaz būs konkurence SOS bērnudārzam ,savādāk maksa tur kā treknajos gados !!!

pirms 8 gadiem, 2010.04.20 10:37

Esam viena no tām ģimenēm, kas tika šajā dārziņā :) PIRMAIS IESPAIDS TIEŠĀM LABS : MUMS PATĪK :)

pirms 8 gadiem, 2010.04.20 10:00

solkane

super,lai Jums veicas...Lai izdodas:):):)veiksmi Jums:)

pirms 8 gadiem, 2010.04.20 09:18

Kika

Nu jauki! Lai darbi sokas audzinātājām un pārējam personālam un lai mazuļi aug laimīgi un aprūpēti!!! :)

pirms 8 gadiem, 2010.04.20 08:49

Vietējās ziņas