Apbalvo Bauskas, Iecavas un Rundāles novada gudrākos skolēnus 5

Trīs novadu – Bauskas, Rundāles un Iecavas – zinošākie, talantīgākie un radošākie skolēni ceturtdien, 11. maijā, pulcējās Rundāles pilī. Te jau 15. reizi notika konkursa «Gada skolēns» laureātu apbalvošana.

Noskaidrojot konkursa uzvarētājus, žūrija vētīja viņu sekmes, iepazinās ar talantiem, nosauca un izvērtēja sabiedriskās aktivitātes. Vai katram konkursa laureātam šis uzskaitījums bija ļoti garš.

Ģimnāziste Kristiāna Paula Lībiete mācības salīdzināja ar darbu: «Ja gribi ko sasniegt, ir daudz jāstrādā, tas ir, daudz jāmācās. Sevi nevajag žēlot, jādarbojas. Vēlos pēc iespējas vairāk uzzināt, pārbaudīt sevi visdažādākajās jomās, jo tikai tā izkristalizēsies mani nākotnes plāni.»

Ozolaines pamatskolas 9. klases audzēknis Krists Burkovskis neslēpa, mācībās noder mūsdienu tehnoloģijas. Taču tās jāprot izmantot, lai tās nevis traucētu, bet palīdzētu.
 
Titula «Gada skolēns» ieguvējai pamatskolu grupā, Bauskas Valsts ģimnāzijas 9. klases audzēknei Elīzai Paulai Graudiņai vidējā atzīme ir 9,5 balles. «Nedomāju, ka es pārāk daudz mācos. Es cītīgi strādāju stundās, cenšos apjaust uzdoto, un tad jau mācības nesagādā lielas grūtības,» atzina skolniece.

«Man nav nekādas īpašās metodes, kā visu paveikt, kā iegūt labu vērtējumu. Es ļauju lietām notikt pašām par sevi, ja nepieciešams, piekoriģēju,» savu sekmju un personības daudzpusības noslēpumu atklāj titula «Gada skolēns» vidusskolu grupā ieguvējs M. Čerļenoks.

Vairāk par titulu ieguvējiem un nominantiem lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

?

Kāpēc tikai 2 bildītes? Gribās visus čaklos bērnus redzēt.

pirms 10 mēnešiem, 2017.05.12 11:23

Patīkami

Tās tantiņas, tādas ikdienišķas kā visā Latvijā. Bet zīmēties patīk !

pirms 10 mēnešiem, 2017.05.12 11:51

man

gan sliktaja padomju laika bija daudz jamacas lai sasniegtu tadu vid atzimi

pirms 9 mēnešiem, 2017.05.14 18:58

:)

Esi drošs, ka arī šajos laikos tādu vidējo atzīmi bez mācīšanās sasniegt nav iespējams. Nejaušu skolēnu tajā kompānijā nebija. Visi patiešām - vislabākie!

pirms 9 mēnešiem, 2017.05.14 19:10

fakti

Pirmais konkurss notika 2001.gadā. Sanāk - 17.reizi.

pirms 9 mēnešiem, 2017.05.15 16:05

Vietējās ziņas