Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvojumi mūziķiem un fotogrāfiem 2

Nozīmīga jubileja aprīlī ir Bauskas mūzikas un mākslas skolai, kā arī tautas fotostudijai «Bauska». Novada domē nolemts jubilārus apbalvot.

Bauskas novada domes sēdē 29. martā deputāti vienprātīgi lēma par pašvaldības apbalvojuma – godaraksta – piešķiršanu Bauskas mūzikas un mākslas skolai. Tas pienākas par nopelniem novada, valsts un starptautiska mēroga kultūras un izglītības pasākumos. Šogad, 21. aprīlī, Bauskas mūzikas skola svinēs 60 darbības gadu jubileju. Līdz ar godarakstu iestādei piešķirta 1500 eiro naudas balva.

Par ilggadēju radošu ieguldījumu fotomākslas popularizēšanā un attīstībā novadā un Latvijā atzinības raksts piešķirts Tautas fotostudijai «Bauska». Šogad, 29. aprīlī, tā svinēs 60 darbības gadu jubileju. Fotostudijai atvēlēta 300 eiro naudas balva.

Fotostudijas «Bauska» dalībniecei un bijušai vadītājai Lindai Kaufmanei par ieguldījumu fotomākslas attīstībā un popularizēšanā novadā un Latvijā piešķirts pateicības raksts.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Diez

Vai linda vel ar jonofrēzi ar nodarbojas ? Pieklususi šī piramīda

pirms gada, 2018.03.31 10:00

Vietējās ziņas