Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvošanai izvirzīti Bauskas novada uzņēmēji astoņās nominācijās 5

Šonedēļ konkursa «Bauskas novada uzņēmēju Gada balva» vērtēšanas komisija izskatījusi saņemtās 228 pieteikumu anketas un noteikusi uzvarētājus nominācijās: «Gada lauksaimnieks», «Novada tēla popularizētājs», «Gada izaugsme», «Gada pakalpojumu sniedzējs», «Gada mājražotājs», «Gada tirgotājs», «Gada jaunais uzņēmējs» un «Gada partneris», informē pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina.

Uzņēmēju godināšanas un konkursa veiksminieku apbalvošanas sarīkojums būs 1.decembrī Bauskas pilī, tikai tad tiks nosaukti šī gada labākie.

Konkursu «Bauskas novada uzņēmēju Gada balva» ceturto gadu organizē Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar  Bauskas novada uzņēmējdarbības konsultatīvo padomi un biedrību «Uzņēmēju klubs «Bauska ‘97»».

Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes vadītājs Aivars Svarenieks uzskata, ka šī konkursa rīkošana ir jāturpina. Šogad vēl tas notiek iepriekšējā formātā, nākamgad varētu būt pārmaiņas, piemēram, noslēguma sarīkojums no Bauskas pils tiktu pārcelts uz Īslīces kultūras namu. Diemžēl Bauskas kultūras centrā ir tehniskas problēmas ar plašu pasākumu rīkošanu, pauž Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes vadītājs.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Bauskas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus. «Manuprāt, vissvarīgākais ir pamanīt jebkuru jaunu uzņēmēju, kas novadā ir ko padarījis, un novērtēt jau ilgāk strādājošo uzņēmumu izaugsmi pēc objektīviem, saprotamiem rādītājiem.Tas ar šo konkursu tiek darīts. Šogad esam sākuši arī jaunu ciklu – uzņēmēju satikšanās un pieredzes aktivitātes «Uzņēmēju kodols». Par nākamā gada plāniem, gan par jauno pasākumu, gan konkursu un budžeta iespējām spriedīsim sēdē 7. novembrī,» skaidro Aivars Svarenieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Dodo

Kurš beigās tika nominēts kā "Labākais nodokļu nemaksātājs"? Kurš mums vadošais nominācijā "Labākais Eiropas naudas shēmotājs"?

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.27 10:57

he he

tie kas paši sevi izvirza, arī tiek nominēti. Smieklīgi, ka iepriekš balvu saņēma uzņēmums, kurš tūdaļ pēc tam gandrīz bankrotēja un vēl joprojām nav norēķinājies ar saviem piegādātājiem. Piekrītu Dodo, ka jāpapildina nominācijas, piemēram, tas, kurš vienmēr uzvar pašvaldības konkursos :DDD
Īstie darba darītāji nekad netiek godināti, diemžēl.

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.27 13:45

tam he he

Kas tev liedz izvirzīt īstenos darba darītājus?

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.27 14:32

Eiro

Kurš tālāk no VID, tam es labāk rokā dodos

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.27 19:44

Zubris

Tāpat kā Vecumniekos, kur apbalvo algu maksātājus aploksnē?

pirms 8 mēnešiem, 2018.11.02 08:07

Vietējās ziņas