Apbalvoti Bauskas novada labākie pedagogi 7

Bauskas novada septiņi labākie pedagogi līdz ar titulu «Gada skolotājs» saņēma dāvanu kartes pirkumiem lielveikalā. Naudas balvas tika pasniegtas arī visiem nominantiem.

Bauskas novada labāko pedagogu godināšana notika piektdien, 1. decembrī, Bauskas kultūras centrā. Konkursa septiņām nominācijām tika pieteiktas 28 skolotājas un trīs skolotāji.

Divus pedagogus titulam bija pieteikusi Griķu pamatskola. Abas skolotājas savās nominācijās ieguva galvenās balvas. «Esmu ļoti laimīga gan par savu pedagogu panākumiem, gan par saviem skolēniem. Ieguvēji visvairāk ir viņi, jo ar bērniem mums strādā tiešām talantīgi skolotāji,» pozitīvas emocijas pēc svinīgās ceremonijas neslēpa Griķu pamatskolas direktore Daiga Vīlipa.

Apbalvoto vidū arī divas Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagoģes. Anete Ēberliņa, titula «Jaunais gada skolotājs» ieguvēja, uz pasākumu nebija ieradusies. Taču skolotājas Ināras Graudiņas rokās sagūla sveicēju dāvātie ziedi, acis bija laimes pilnas.

Nominantus konkursam bija pieteikušas visas novada vispārizglītojošās skolas, arī interešu izglītības un profesionālās ievirzes mācību iestādes. Svinīgajā pasākumā skolotājus sveica vokālās studijas «Pigoriņi» dziedošie mākslinieki, par izklaidi gādāja arī improvizācijas teātra jaunieši no Rīgas.

Pilns apbalvoto un nominēto skolotāju saraksts lasāms laikrakstā «Bauskas Dzīve» 5. decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

pele_pelēkā

šiem skolotājiem jāpiešķir 3.kvalifikācijas pakāpe bez kādas papīru rakstīšanas.

pirms 10 dienām, 2017.12.06 08:42

doma

Vai tad pamatskolā nebija labākas skolotājs , ko atzīmēt?

pirms 10 dienām, 2017.12.06 20:53

uuu

Pirmajā foto redzamā meitene reāli varētu būt arī skolotāju skaistumkonkursa laureāte. Bauskas sākumskolā noteikti arī tēti, labprāt, apmeklē vecāku sapulces... Skaistums izglābs pasauli!

pirms 10 dienām, 2017.12.06 16:29

Ha

Kad ir bez špakteļa tad nav nemaz tik skaista

pirms 10 dienām, 2017.12.06 20:57

bē.

Uz sevi paskaties. Ne tikai skaista, bet sportiska, laipna un smaidīga. Sveicu Aiviņ. Malacis. Mēs visu varam.

pirms 9 dienām, 2017.12.07 11:28

Vietējās ziņas