Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apmeklētāji pārtikas izstādē novērtē Uzvarā ražoto vīnu 4

Noslēgusies starptautiskā pārtikas produktu izstāde “Riga Food 2018”. Līdzās 720 uzņēmumiem no 35 valstīm bija atrodami arī mūsu novadu uzņēmēji. .

Apmeklējot šo pārtikas izstrādājumu skati regulāri, šogad pirmais iespaids bija mazais apmeklētāju skaits. Neraugoties uz to, daudzkrāsaini un dažādi bija Latvijas uzņēmēju stendi. Jaunumu netrūka arī no ārzemēm atbraukušo pārtikas ražotāju piedāvājumā.

Vairāki mūspuses uzņēmēji izstādē „Rīga Food” bija pirmo reizi. Tostarp savā stendā pirmo reizi produkciju piedāvāja Roberts Cešeiko no Vecumniekiem. Viņa vadītā SIA „KEEFA” ir dabīgo pārtikas produktu ražotājs. „Šī ir pārtikas produktu niša, kurai pasaulē ir pieprasījums. Mūsu produkcija ir interesanta un konkurētspējīga ar to, ka visas izejvielas ir vietējā bioloģiskajā saimniecībā izaudzētas. Labas pārtikas lietotāji to novērtē. Pirmo reizi piedaloties šajā skatē, mans mērķis bija tapt pamanītiem,” tā portālam atzina R. Cešeiko.

Gailīšu pagasta SIA „Kugrēnu vīna darītava” īsti darbojas otro gadu. Lai gan pašpatēriņam dzērienu izgatavošanas pieredze ir daudzu gadu garumā.

Pirmo reizi plašākam pircēju lokam savus mājas vīnus saimnieks piedāvājis pērn festivāla „Bauska Taste” apmeklētājiem. Šogad sabrūvētas apmēram divas tonnas vīna, uzklausīti atzinīgi vārdi no dzēriena baudītājiem Bauskas pilī, arī kafejnīcā „Miķelis”. Tādēļ Jānis Kugrēns nolēmis pirmo reizi atvest savu produkciju uz izstādi Rīgā.

„Bauskas Dzīvei” viņš atzīst, apstaigājot stendus, secinājis, vīna darītāju Latvijā netrūkstot, tomēr katrs cenšoties atrast ko specifisku pircēju piesaistīšanai. Tas ļauj domāt, ka vīndari ir izdomas bagāti, produkcijas vienveidība pircējiem nedraud. Piedāvājot izstādes apmeklētājiem savu produkciju nobaudīt, lielākā interese un labākās atsauksmes bijušas Piparmētru vīnam.

Izstādē novadu stendos apmeklētāji ar īpašiem žetoniem varēja nobalsot par sev tīkamākajiem vietējo ražotāju piedāvātajiem produktiem. Konkursa „Tautas garša” uzvarētājs alkoholisko dzērienu grupā izrādījās vīndaris no Gailīšu pagasta Uzvaras Jānis Kugrēns. „Šis ir mūsu pirmais sasniegums. Liels paldies visiem kas balsoja. Mums ir neizsakāmi liels prieks par pozitīvajām emocijām izstādes laikā un vēl vairāk priecājamies, ka jums garšoja mūsu gatavotais vīns,” pateicības vārdus sociālajā vietnē facebook.com ierakstījis vīndaris J. Kugrēns.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jautājums

Kura ir tā bioloģiskā saimniecība Vecumniekos, kas piegādā SIA "KEEFA" bioloģiskos produktus ? Es arī gribu iegādāties !

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.10 21:55

Robis

Cešeiko, nevis Češeiko! Izlabojiet uzvārdu!

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.10 23:00

R

Vīns ir no vīnogām surogāts paliek surogats

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.11 05:49

To R

Cūka tu esi! Silē sēdi par sili domā!

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.12 21:15

Vietējās ziņas