Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apstāties drīkstēs tikai uz brīdi 5

Vienas ceļu satiksmes zīmes prasību neievērošana vadītājam var izmaksāt 30 latus. Šādu sodu var nākties maksāt tiem, kas nebūs pamanījuši jaunu ceļa zīmi Parka ielā. Par izmaiņām satiksmes organizācijā Bauskas centrā informē pilsētas kārtībnieks Aldonis Buls. Parka ielas labajā malā, virzienā no stadiona uz Uzvaras ielu, uzstādīta zīme «Stāvēt aizliegts». Tā attiecas uz posmu no izbrauktuves līdz krustojumam. Šī zīme noteic, ka apstāties šajā posmā drīkst, bet ne ilgāk par piecām minūtēm.  Tas ir domāts, lai paspētu izlaist vai uzņemt automobilī pasažierus. Ja vadītājs šeit būs novietojis transporta līdzekli, pats aizdevies projām un auto stāvēs ilgāk par piecām minūtēm, atnākot, viņu var sagaidīt nepatīkams pārsteigums. Pie priekšējā stikla var būt pielīmēts protokols - paziņojums. Par ceļa zīmes «Stāvēt aizliegts» ignorēšanu vadītājam paredzēts 30 latu liels naudas sods. A.Buls skaidro, ka šāda izmaiņas veiktas, lai uzlabotu satiksmes drošību. Parka iela šajā posmā ir šaura. Novietojot brauktuves malā auto, apgrūtināta un nedroša ir pārvietošanās pārējiem braucējiem. Parka ielas pretējā pusē posmā no Uzvaras ielas līdz novada domes iebrauktuvei jebkāda transporta līdzekļu apstāšanās un stāvēšana ir aizliegta.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Gita

vajadzētu vēl tādu zīmi pie ''Pasaulītes'' b/d

pirms 7 gadiem, 2010.10.23 21:40

garāmejot

cepums jums par šo lēmumu!
tiešām, sen bija laiks.

pirms 7 gadiem, 2010.10.23 14:02

es

nu tad beidzot! tur jau brīžiem normāli izbraukt nevarēja, jo redz tie, kas nevar pakustināt savu pakaļu tālāk par 5 metri, novietoja savus auto ielas malā..................

pirms 7 gadiem, 2010.10.23 11:42

Vietējās ziņas