Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apvienotajā komiteju sēdē Bauskas novada domes deputāti spriedīs par jauninājumiem izglītības jomā 3

Apvienotajā komiteju sēdē trešdien, 13. jūlijā, Bauskas novada domes deputāti spriedīs galvenokārt par izglītības jomas jautājumiem. Tā informē izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas priekšsēdētāja Inita Nagņibeda.

Bauskas 2. vidusskolā augusta vidū ieplānota dienas nometne «Spārīte». Piecās dienās tajā darbosies 40 Bauskas 2. vidusskolas topošie pirmklasnieki, ar to tika iepazīstināti deputāti.

Codes pamatskolā jaunajā mācību gadā iecerēts atvērt trīs un četrus gadus vecu bērnu pirmsskolas grupiņu. Skolas direktore Laila Jurcika informē, ka izglītības iestādē veikta vecāku aptauja. Tās rezultāti liecina, ka šādai grupiņai būs pieprasījums.

Izglītības nodaļas metodiķe Baiba Stūre komitejas sēdē ziņos par izmaiņām izglītības iestāžu amatu sarakstos darbiniekiem, kas finansēti no pašvaldības budžeta.

Komitejas sēdē plānots skatīt Bauskas tūrisma informācijas centra reglamentu. Kā zināms, jūnija sēdē deputāti nolēma mainīt novada administrācijas struktūru, Bauskas tūrisma informācijas centru izveidojot atsevišķi no sabiedrisko attiecību jomas.

Deputāti vērtēs biedrības «Ābulis» projektu «Izzināt savu Latviju». Tajā dažādās izzinošās aktivitātēs Latviju vēlas iepazīt ģimenes, kurās ir bērni un jaunieši ar intelektuālās attīstības, fiziskiem traucējumiem un saslimšanām. Tādējādi viņi varēs izrauties no ierastās mājas ikdienas, pabūt sev neierastākā vidē.

Apvienotajā izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas un sociālo un veselības lietu komitejas sēdē pieņemtos lēmumus deputāti vēl skatīs novada domes sēdē 28. jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ja, kas?

Ņemot vērā to faktu, ka 5-6 gad. pedagogiem turpmāk, algas tiks 100% maksātās no valts, neaizmirstiet , atcelt savu marazmaino lēmumu 12 bērni grupiņā arī lauku skoliņās. Cik saprotu tagad 5-6 gad. skaits ies kopējā skolēnu skaitā, tas ir, tās skolas pie kurām ir šie bērni. Direktoriem, būs lielākas algas, lielo skolu direktori, padomājiet par to!

pirms 2 gadiem, 2016.07.13 06:54

?

Ja pagastā atrodas skola, kāda iemesla pēc, tiek izdabāts vecākiem, par nodokļu maksātāju naudu, piešķirot autobusu, kurš bērnu ved uz cita pagasta skolu, ja vecākam ,ja vecākiem kut kas nepatīk, sava pagasta skolā, lai ved savu atvasi pats, kaut vai uz cita novada skolu. Es dzīvoju Vecsaulē, un man ļoti sagribās, lai mans bērns mācītos Uzvarā, lūdzu, es rakstu iesniegumu un uz priekšu, lai manu bērnu ved turpu šurpu? Tā jau skolēnu autobusi, bezmazvai pie katras mājas durvīm apstājas.

pirms 2 gadiem, 2016.07.13 07:55

!!!

Jā mēs dzīvojam VIENĀ NOVADĀ, un ar to viss ir izteikts.

pirms 2 gadiem, 2016.07.13 15:12

Vietējās ziņas