Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar biznesa ideju konkursu Vecumnieku novadā atbalstīs iesācējus uzņēmējus

Vecumnieku novadā pirmo reizi izsludināts biznesa ideju konkurss «Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018», kura mērķis ir atbalstīt un aktivizēt uzņēmējdarbības sācējus.

Vecumnieku novada dome biznesa ideju iesniedzēju atbalstam šogad no pašvaldības budžeta plāno piešķirt 6000 eiro, un konkurss notiks četrās kārtās visa gada garumā, portālu informēja projektu koordinatore Alīna Žukauska.

Konkursa mērķis ir atbalstīt un aktivizēt cilvēkus, kam ir biznesa idejas un vēlme sākt uzņēmējdarbību, skaidro A. Žukauska. «Konkurss noritēs visu gadu, tāpēc iesācēji uzņēmēji varēs izlemt par pieteikšanos ja ne pirmajā, tad nākamajās kārtās,» saka projektu koordinatore.
Konkursā var piedalīties gan fiziskas personas, gan uzņēmumi, kas Uzņēmumu reģistrā reģistrēti ne ilgāk kā 18 mēnešus, tiem ir juridiskā adrese un norit darbība Vecumnieku novadā. Fiziskai personai pieejamais maksimālais finansējums ir 1500 eiro, uzņēmumam – ne vairāk kā 1000 eiro jaunu un inovatīvu darbības virzienu attīstīšanai.

Pretendenti pašvaldības finansējumu varēs izmantot specifiskas tehnikas vai iekārtas iegādei, ārpakalpojumu izdevumu segšanai, piemēram, grāmatvedības, jurista, uzņēmuma reģistrācijas, bankas konta atvēršanas izmaksas, interneta mājaslapas izstrādei, telpu remontam, darbaspēka mācībām un citām vajadzībām, kuras apstiprina konkursa vērtēšanas komisija.

Konkursa pirmajā kārtā pretendenti aicināti pieteikties līdz 29. martam, informē pašvaldības lauku konsultants Kristaps Stallīts. Otrā kārta paredzēta no 3. aprīļa līdz 29. jūnijam, trešā – no 2. jūlija līdz 28. septembrim, ceturtā – no 1. oktobra līdz 30. novembrim. Konkursa nolikums un pieteicējam aizpildāmās veidlapas pieejamas pašvaldības mājaslapā vecumnieki.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas