Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Āriju Gaili atbrīvo no amata 49

Bauskas novada domes ārkārtas sēdē 30. augustā deviņi deputāti nobalsoja par Ārijas Gailes atbrīvošanu no priekšsēdētāja vietnieces amata. Uzsākot diskusiju, deputāts Uldis Kolužs uzsvēra, ka viņam nav nekādu personīgu iebildumu pret Ā. Gaili : «Es viņu ļoti cienu. Būdama Bauskas pilsētas domes priekšsēdētāja, viņa paveica ļoti daudz labu darbu.» Tomēr U. Kolužs pārliecināts, novada domes priekšsēdētāja vietniekam jābūt vīrietim ar pieredzi tehniskos jautājumos. Aizstāvot Ā. Gailes kandidatūru, deputāts Raitis Ābelnieks pauda vēlmi, lai pārmaiņas domes vadībā nebūtu tikai pārmaiņu dēļ: «Arī Jūrmalā šodien tiek šūpots domes priekšsēdētāja krēsls. Es nevēlos, lai Bauskā lietas iegrieztos Jūrmalas sliedēs. Šobrīd te jūtama kādas personas interese pēc amata, ambīcijas, vēlme iegūt krēslu. Varaskāre dažu labu joprojām nav pametusi.» Deputāts gan nenosauca konkrēti nevienu uzvārdu.Deputāte Vera Grigorjeva Ā. Gailes paveikto gada laikā vērtēja pozitīvi. «Mēs šajā laikā novada administrācijā esam radījuši tik daudz jaunu amata vietu, lai viņi strādā. Uzskatu, ka ar esošo darbinieku skaitu administrācija ar visiem saviem pienākumiem var tikt galā. Ā. Gaile lai paliek un turpina pārraudzīt kultūras, izglītības jomu.»Balsojumā deviņi deputāti bija par Ā. Gailes atbrīvošanu no amata, trīs balsoja «pret», četri atturējās, viena vēlēšanu zīme tika atzīta par nederīgu.Pirms ārkārtas domes sēdes vairākas sabiedriskās organizācijas bija iecerējušas rīkot piketu, lai atbalstītu Ā. Gaili. Nodrošināt piketa laikā kārtību bija gatava Valsts policija. Taču novada domes administrācija piketu rīkot neatļāva. Juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka pieteikums iesniegts pārāk vēlu. Likums paredz pieteikt piketu ne vēlāk kā 24 stundas pirms tā sākuma, jurists minēja arī vēl citus formālus iemeslus, kādēļ galvenokārt gados vecākiem cilvēkiem liegts paust savu attieksmi. Viens no iecerētā piketa pieteicējiem, nacionālo karavīru biedrības Bauskas nodaļas vadītājs Imants Zeltiņš „Bauskas Dzīvei" paskaidroja, ka telefoniski par piketu viņš domes vadību informējis jau piektdien, 27. augustā. Atteikumu sirmais vīrs vērtē kā birokrātisku piekasīšanos, bailes no pāris vecu ļaužu viedokļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 49

veča

Tādus tiiesā būtu jāiesūdz.... purmale tik pat veca un sieviete, ko viņa mokās.

pirms 8 gadiem, 2010.09.04 20:47

vilma

Neiet runa par Gaili , bet par kolēģiem nodevējiem....neviens no šiem 9 patiešām neko nav paveikuši. Bauskas pamatskola vairs nekonkurē ar vidusskolu. Vecāki piesaka savus bērnus 1. vidusskolā. Koluža kungs nesen pieraudāja pilnu portālu par savu biznesu un tā par katru varētu teikt. Neviens neesam tik tīri, lai tā uzvestos.

pirms 8 gadiem, 2010.09.03 18:20

laucinam

Neorientejies vieteja vesture. Benzintankus atlava celt Teikmanis, pirms vel Gaile tika pie teiksanas.

pirms 8 gadiem, 2010.09.02 15:48

bite

Ko te var sērot par vienu marazmātiķi???Sen bija laiks pelnītā atpūtā!!!Sēro pensionāri, kuri bija iedomājušies, ka Gaile viņu labā ir daudz darījusi, darīja cita, šī tik tenkas uzklausīja.Gan jau naudiņas pietiks gan maizītei gan sviestiņam ko virsū smērēt- par benzīntankiem tak labi samaksāja...Pagājušajā gadsimtā vadīja arodbiedrību, gan jau tikai tā partijas skola un tagad vēl grib būt liela novada vadītāja vietniece- smiekli nāk!!!Un ir jau teiciens- zeme ir apaļa, ne jau vienam vien gudram un izglītotam cilvēkam šī vecā marazmātiķe ir dzīvi un karjeru sabojājusi, labi jau tikai tie Gailei, kuri kopā glāzītē lūkojās!!!

pirms 8 gadiem, 2010.09.02 12:41

Aja

Beidzot pienāca laiks. Es to gaidīju, jo kadreiz lēmi manu likteni. Atmaksa vienmer bus.

pirms 8 gadiem, 2010.09.02 11:05

žēl

Attēlā Rumbiņš tuvu raudāšanai par zaudējuma rūgtumu.

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 22:49

zzz

"novada domes priekšsēdētāja vietniekam jābūt vīrietim ar pieredzi tehniskos jautājumos"

āāāā.. kas par absolūtu infantilismu..

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 15:41

Laucins

Viņa domā ka atkal varēs saņemt naudiņu no benzīntankiem, kurus atļāva Bauskā celt.

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 08:49

Alga

Alga ir jānopelna ..arī domes priekšsēdetāja vietniekam. Alga nepienākas tāpat vien tika par amata nosaukumu! Tā bija problēma. Esmu pārliecināta, ka Gaile no savas algas labi ja 100 latus mēnesī varēja izstrādāt. Tad nu domei bija jāizšķiras -vai nu samazināt Gailei algu uz reāllajiem 100 latiem - tas domei būtu apkaunojoši ..vai arī ņemt nost no amata un likt iekšā cilvēku, kas grib, prot un var strādāt!

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 07:14

bēbis

Kas tie par ""atbalstītājiem"", ko atbalstīt, pret ko piketēt, tai sēdētājai jau sen laiks ar godu laisties lapās.Ko tad viņa izdarījusi pilsētas labā""tādu"" un kas šeit vispār kaut ko kāda labā ir izdarījis, pļurkstētāji. Bijušo agrarņiku kliķe cits citu ""ručī"", vēmiens nāk, labi ka es jau kādu laiku esmu attālinājies no ši nožēlojamā miesta.

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 01:23

bēbis

Kas tie par ""atbalstītājiem"", ko atbalstīt, pret ko piketēt, tai sēdētājai jau sen laiks ar godu laisties lapās.Ko tad viņa izdarījusi pilsētas labā""tādu"" un kas šeit vispār kaut ko kāda labā ir izdarījis, pļurkstētāji. Bijušo agrarņiku kliķe cits citu ""ručī"", vēmiens nāk, labi ka es jau kādu laiku esmu attālinājies no ši nožēlojamā miesta.

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 01:21

bēbis

Tu man dzīvi sabojāji pamatīgi par to ka es tavam miestam maksāju nodokļus visus šos gadus. Lai tev viegla taka, vecā nomenklaturšcica!

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 01:14

Daiga

Visu cieņu Ārijas kundzei! Par lielo ieguldījumu daudzus gadus strādājot cilvēku labā!

Kauns un negods Bauskas novada domes deputātiem! Vai šāda attieksme pret savu kolēģi ir normāla? Kur ir Jūsu sirdsapziņa un cilvēciskums? Jūs kā suņi uz kaulu....., kurš pirmais.
Skumji, ka tādus mēs Jūs esam ievēlējuši.

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 00:38

aga

Neviens deputāts nestrādā cilvēku labā.Zog tikai cik varēdami priekš sevis.Visi liekēži dzīvo tikai uz citu rēķina.Visus izmest!

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 00:15

ģenerālpulkvedis

vai kāds zin vai bullam ir tiesības apstādināt auto uz ceļiem lai pārbaudītu dokumentus? ...---- Bulam nav tiesības apstādināt transportlīdzekli .. kur nu vēl pārbaudīt dokumentus .. Bulam nav tiesību pat gājēju apstādināt un pārbaudīt dokumentus vai viņa izelpu.

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 15:12

viesis

Vai tad tie deviņi deputāti tikai tagad ieraudzīja, ka Gaile ir sieviete un tikai tagad uzzināja, cik viņai ir gadu? Gan jau , ka bija nepklausīga un tādēļ viņu uzmeta. Bet deputāte taču viņa palika?

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 14:17

Vietējās ziņas