Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Astoņiem pansionāta «Derpele» iemītniekiem rīt jurģi 2

Vairāk nekā pusgadu pēc nodošanas ekspluatācijā Brunavas pagasta sociālajā centrā «Ērgļi» rīt, 2. martā, ierodas pirmie iemītnieki. Tie ir astoņi vecļaudis no pansionāta «Derpele». Novada domes deputāti pērn lēma, ka sociālais centrs «Ērgļi» turpmāk būs pansionāta «Derpele» filiāle. Pāris mēnešu pansionāta vadītājs Alvis Feldmanis kopā ar saviem speciālistiem gatavoja nepieciešamos dokumentus, strādāja telpu pielāgošanā veco ļaužu izmitināšanai. Līdz ar vecāko aprūpētāju Inesi Kondrāti no rītdienas te sāks strādāt vēl divi darbinieki, vietējie ļaudis. Pagaidām uz dzīvi «Ērgļos» pārceļas astoņi iemītnieki. A. Feldmanis skaidro, ka lietderīgi būtu izmitināt vēl pāris, jo astoņu cilvēku uzturēšanai ir ļoti augsta pašizmaksa.Viena istaba vēl nav nodota pansionāta pārziņā, jo tajā mīt Mežgaļu pamatskolas direktore.Tomēr pārvākšanās prieku aizēno virkne nebūšanu, kuras, pārņemot telpas, atklājis jaunais saimnieks. A. Feldmanis, kritiski piebilstot: «Es nespēju izdomāt, kāds bijis Brunavas deputātu mērķis, izbūvējot šo ēku. Tā nav piemērota nedz viesu mājai, nedz sociālajam centram. Atliek vien domāt, ka viss būvēts pašu plezīram.»Atbilstīgi deputātu vēlmēm nav notikusi telpu nodošana pansionātam «Derpele». Pansionāta pārziņā nonācis ēkas otrais stāvs, savukārt pirmajā turpinās saimniekot vietējā pagasta pārvalde. Neapmierināts ar to ir novada domes deputāts Gintauts Tarvids, kurš uzskata, ka tādējādi pagasta pārvalde nepilda deputātu norādījumus, paturot savā pārziņā plašās atpūtas telpas, saunu un džakuzī. Pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova noraida deputāta pārmetumus, skaidrojot, ka pansionāta iemītnieki varēs izmantot visas telpas. Kādas nebūšanas nācies novērst nesen izremontētajās telpās, ko par rīt gaidāmajiem jurģiem domā šodien vēl «Derpelē» mītošie sirmgalvji, lasiet laikraksta drukātajā versijā 1. martā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Viktorija

Un tagad citiem jāizstrebj, ko šie tur kā mazā, bezsaimnieciskā cariste savārījuši.Uz Tarvidu var attiecināt veco labo patiesību "klausies manos vārdos, bet nelūri uz maniem darbiem". Baigi drūmi un bezcerīgi tas viss - cienījamais deputāts tam visam bija klāt jau no šūpuļa, bet tagad met kažoku uz otru pusi. Kā jau parasti.

pirms 8 gadiem, 2010.03.01 12:10

Protams ka "godīgais" Tarvids nav apmierināts, jo uz šīm telpām kādreiz aci meta pats.

pirms 8 gadiem, 2010.03.01 11:46

Vietējās ziņas