Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsta pensionāru Ziemassvētku sarīkojumu 4

Bauskas pilsētas pensionāru Ziemassvētku pasākumu finansiāli gatava atbalstīt novada dome. Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē 10. novembrī deputāti piekrita atvēlēt 100 latu 28. decembrī plānotā sarīkojuma norisei.Ziemassvētku pasākumu Bauskas tautas namā vēlas rīkot Bauskas pilsētas pensionāru apvienība. Tās valdes priekšsēdētāja Velta Rūtiņa «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka šādas veco ļaužu kopā sanākšanas pirms gadumijas tiek organizētas jau vairākas reizes. Pasākumā tiek gaidīti ap 100 pilsētas pensionāru. Koncertu sniegt viņiem aicinās pilsētas skolu audzēkņus. Pašvaldības atvēlēto naudu paredzēts tērēt kafijas un tējas galdam, arī nelielām Ziemassvētku paciņām.Komitejas sēdē deputāti izvērsa diskusiju, kas varētu būt šī vakara apmeklētāji. «Neiebilstu atbalstīt šādu pasākumu, bet mani interesē, vai uz to aicinās arī pensionārus no pagastiem. Zinu, ka daudzviet pagastos tiek rīkoti pensionāru vakari, bet par īpašu finansiālu atbalstu tiem mēs neesam lēmuši,» tā deputāte Vera Purmale. Sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa skaidroja, ka ir iecere veicināt pensionāru aktivitāti visā novadā. Domes atbalsts šim pasākumam varētu rosināt aktīvāk darboties pensionāru organizācijas arī citviet. V. Purmale ieteica izveidot novadā vienotu pensionāru padomi. Galīgais lēmums par finansiālu atbalstu Bauskas pilsētas pensionāru apvienībai tiks pieņemts novada domes sēdē 25. novembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

strādājošā

Ne jau Dome lems, ko aicināt. To darīs pilsētas pensionāru apvienība.
Lasi uzmanīgāk, Nešķirotāja!

pirms 7 gadiem, 2010.11.12 11:21

nešķirosim

Pasākumā tiek gaidīti ap 100 pilsētas pensionāru.- Vai tad Bauskā ir tikai 100 pensionāri? Un pēc kādiem kritērijiem tad tos pensionārus šķiros? Es gan domāju , ka pensionāri visi ir vienlīdzīgi pensionāri - kā saka- VIENS LIKUMS, VIENA TAISNĪBA VISIEM. Un kuram tad Dievs ir devis tās pilnvaras šķirot derīgajos, t.i. aicināmajos un nederīgajos, t.i. neaicināmajos pensionāros. Vai tievāks vai resnāks, jaunāks vai vecāks, smukāks vai nesmukāks, taisnāks vai līkāks, bet visi viņi ir pensionāri- tātad ir jāaicina visi pensionāri, tāpēc jau pilsēta neizputēs, cik tad naudas neizšauj gaisā tajā pat Jaungada salūtā.
Kauns pilsētas Domei, ja tā sāks šādi šķirot pensionārus . Svētki vajadzīgi viņiem visiem, ne tikai pilsētas Domes mīlētajiem, visi viņi ir cilvēku un to ir nopelnījuši.

pirms 7 gadiem, 2010.11.11 23:25

Kika

Nu nav jālielās, bet jāatbalsta. Labi, ka tā. Un doma sanakt kopā aktīvajiem pensionāriem ari no pagastiem nav zemē metama. Tikai tad diez vai ar 100 Ls pietiks.

pirms 7 gadiem, 2010.11.11 22:20

Ak

Rundāles novadā novembra sākumā bija pensionāru balle, kurā novads uzklāja galdus 260 pensionāriem, atveda un aizveda mūs, koncertu sniedza Lapčenoks un Daņiļenko, kuriem arī samaksāja pašvaldība.
Un Bauskas novads lielās ar saviem 100 latiem.....

pirms 7 gadiem, 2010.11.11 19:08

Vietējās ziņas