Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsta resursus apvieno vienā adresē

Zemgales uzņēmējdarbības centrs interneta mājaslapā izveidojis sadaļu «Atbalsta resursi». Mērķis –  palīdzēt uzņēmējiem orientēties atbalsta pakalpojumu klāstā, ko sniedz valsts un pašvaldību  iestādes, uzņēmēju veidotas organizācijas un citas institūcijas.

Uzņēmējdarbības interesentiem interneta adresē zuc.zemgale.lv iespējams iepazīties ar pakalpojumu sniedzējiem un iestādēm, kas konkrēti atbalsta sešās lielās pakalpojumu grupās – uzņēmējdarbības formas reģistrēšana, finansiālais atbalsts, konsultācijas, semināri un informācija, inkubācijas pakalpojumi, eksporta pakalpojumi un tehnoloģiju pārneses pakalpojumi, laboratorijas, eksperti.

No mūspuses novadu tiešajiem pārstāvjiem sadaļā «Finansiālais atbalsts» atrodama biedrība «Bauskas rajona lauku partnerība». Konsultācijas, seminārus un informāciju var meklēt Rundāles uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrā, Bauskas un Svitenes biznesa bibliotēkās. Inkubācijas pakalpojumiem pieejams Bauskas novada Gailīšu biznesa inkubators.

Zemgales uzņēmējdarbības centra pārstāvji sola mājaslapu regulāri atjaunot un papildināt ar aktuālu informāciju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas