Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbrīvotā policiste vēršas pēc palīdzības pie tiesu izpildītājiem 15

Valsts policija (VP) joprojām nepilda Bauskas rajona Tiesas 28. decembra spriedumu un neatjauno iepriekšējā darbavietā Līgu Āboliņu. Lai panāktu tiesas sprieduma izpildi, L. Āboliņa vērsusies pēc palīdzības pie tiesu izpildītājiem.Saņemot 12. janvārī sprieduma pilno tekstu, L. Āboliņa un viņas pārstāvji atzinuši, ka darbā cietusī jāatjauno Bauskā. Turklāt ir jāatjauno iepriekšējais, nevis jānoslēdz jauns darba līgums. VP Zemgales reģiona pārvaldes vadība L. Āboliņai to piedāvāja noslēgt 6. janvārī. Vienlaikus Valsts policija ignorē arī tiesas spriedumā noteikto izmaksāt L. Āboliņai 1325,97 latus par piespiedu darba kavēšanu. Bauskas rajona Tiesā saņemts Valsts policijas iesniegums sadalīt šīs kompensācijas izmaksas pa ceturkšņiem. Tiesai par šādu VP prasību būtu jāpieņem papildu lēmums. Pēc pilna sprieduma saņemšanas 20 dienu laikā VP ir tiesības to pārsūdzēt. Kā noskaidroja «Bauskas Dzīve», 14. janvārī iesniegums par sprieduma pārsūdzēšanu tiesā vēl nebija saņemts. Likumā noteikto 20 dienu laikā tiesa arī atturēsies no VP iesnieguma par kompensācijas izmaksāšanas sadalīšanu izskatīšanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Uz visiem no malas

Kuram nedrīkst, kuram drīks, bet kurš labāk aiz stūra burbulē..... Diez kādi jūs paši esat darbinieki un kolēģi??? Vai tiešām visi šeit ir tik pareizi un ar saviem viedokļiem????

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 20:41

matriks

Atbalstu Līgu.
Nu visādi nesmukumi diemžēl notiek mūsu pilsētas policijā...:( un par tiem runas tāpat klīst, kaut darbā nedrīkst muti pavērt un paust savu viedokli...diemžēl...

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 20:01

...

Tur nu gan ir sistēma, kuru nevar salauzt, kādu Bauskas iecirkņa priekšnieks rāda piemēru padotajiem nepildot tiesas lēmumu???!!! Padotie pārbijušies, par notiekošo savas domas pat neizpauž, jo cīnīties ar sistēmu ir bezjēdzīgi un priekšnieks liek to saprast nepārprotami. Visiem jātur mutes ciet un viedoklis būt nevar! Ja attaisīsi muti ar tevi cauri- melnajā sarakstā vai atvadas no darba!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 15:58

esssam no vienaldz.

Vai Auzāna kungs? 1) Es jau neesmu žurnālists, tādēļ kļūdas man ir piedodamas, un tas vai ir iecirknis vai nodaļa , tas, kā pats saprotat, nav tik būtiski un aizrādīt par to ir smieklīgi un pāriet uz tu no Jūsu puses ir vienkārši nepieklājīgi, jo mēs gan neesam pazīstami.
2) Policists vai policijas darbinieks - tur nu gan ir ļoti liela atšķirība.
3) essss- ja neesat Auzāna kungs - ko lienat svešā sarakstē?

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 15:57

iksa

Nesaprotu cilvēku, kas ir prasījis atjaunot sevi darbā, pirmkārt, darba vietā, kuras vairs nav, otrkārt, grib tur strādāt, ja zina, kāda būs kolēģu attieksme pret šādu cilvēku. (Piebilde: personīgi L.Ā. nepazīstu).
Šīs darba tiesības diemžēl jau pēc savas būtības praktiski ir darbinieka pusē, jo uzliek neizpildāmus pienākumus darba devējam. Kaut vai tādi absurdi: 1) atjaunot amatā, kura nav (bet "atjaunot" tiesām nozīmē to pašu amatu, nevis citu); 2) sprieduma izpildi pirms tā spēkā stāšanās (t.i., jāatjauno darbā un jāsamaksā nauda uzreiz, lai gan darba devējam ir tiesības to pārsūdzēt, un otrās instances spriedums var būt pretējs tam, ko nospriedusi Bauskas tiesa).
Nesaprašai iesniegums nav noraidīts. Izskatīs tad, kad būs skaidrs, vai spriedums, kura izpildi lūdz sadalīt termiņos, ir stājies spēkā vai nav (t.i., ir iesniegta apelācijas sūdzība un tiesvedība turpināsies Zemgales apgabaltiesā).

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 13:45

Sergejs

Inga atkal tu pa forumu ņemies, ej taču strādāt.

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 13:26

esss

Vienaldzigajam
Bauskā nav policijas nodaļas, bet gan policijas iecirknis, tadēļ pirms māci citus iemācies arī pats kaut ko!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 12:12

Nesapraša

Kurš paskaidros šo teksta daļu:
Likumā noteikto 20 dienu laikā tiesa arī atturēsies no VP iesnieguma par kompensācijas izmaksāšanas sadalīšanu izskatīšanas.

Kā tas ir atturēsies no izskatīšanas.Tas iesniegums ir noraidīts, vai kas?
Līgai, lai veicas.

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 11:55

IZSAKU LĪGAI ATBALSTU! PADOTIES CILVĒKS VAR VIENMĒR, IT SEVIŠĶI PADOTIES NETAISNĪBAI! LĪGAI TĀPAT VAIRS NAV KO ZAUDĒT, VIŅA VAR TIKAI IEGŪT! TAČU TIE, KAS PRET LĪGU IZRĪKOJĀS NETAISNĪGI UN NEGODĪGI, VAR TIKAI ZAUDĒT, JA NEPILDĪS LIKUMUS UN NEIEVĒROS TIESAS SPRIEDUMU!

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 10:55

Alise

Pilnīgi piekrītu,ka miers baro un nemiers posta!Mazajā Bauskas miestiņā,it sevišķi šajā reālajā situācijā, Līgai būs grūti iejusties un tikt pieņemtai jebkurā darba kolektīvā.....Ja arī juridiski atjaunosies darbā,tad vienalga būs psiholoģiski grūti izturēt....tas tā no pieredzes.Tad padomās-vai ir vērts savus nervus bojāt....jo nervu šūnas neatjaunojoties....

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 10:41

zzz

Nesaprotu kas mūsu valstī notiek,nu jau valsts iestādēs notiek anarhija,tiesas lēmumi netiek pildīti,eiropas naudas izsaimniekotas.Cilvēki vairs netic valdībai,policijai,tiesai.Tā turpinot nekādi starptautiskie aizdevēji mums nepalīdzēs.

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 10:29

vienaldzīgais

Auzāna kungs!

L.Āboliņa nav policiste, bet gan policijas darbiniece, lietvedības daļas darbiniece nav policiste- tās ir divas dažādas lietas, tas Jums tā zināšanai turpmāk.Žurnālistiem tomēr būtu jābūt vairāk informētiem , citādi kaut kā dīvaini visu laiku lasīt : policiste, policiste....., nu nav viņa policiste, viņa ir policijas darbiniece.
Apbrīnoju Bauskas policijas nodaļas bezkaunību nepildīt likumus , tad jau arī nav brīnums, ka mūsu valstī valda tāda visatļautība un nelikumības.Vai tad Bauskas nodaļa ir valsts valstī un šajā mazajā karaļvalstī valda savi likumi, sak: ko gribu ,to daru. Tagad saprotu, ka mūsu valstī ir likumi, bet tie nedarbojas , jo likumi ir rakstīti muļķiem.t.i.,likumpaklausīgajiem, un paklausot likumiem nekur tālu nevar tikt.Ko lai tad darām mēs, vienkāršie mirstīgie , vai lai arī spļaujam virsū likumiem, bet tad taču mūsu policija mūs sodīs. Vai šajā gadījumā par nepakļaušanos likumam nebūtu jādomā par Bauskas nodaļas priekšnieka nomaiņu?

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 10:24

Apsveicama ir Līgas neatlaidība. Bet uz veselīgām darba attiecībām viņai vairs necerēt...Iemeslu atlaišanai, ja ļoti grib var atrast vienmēr. Miers baro, naids posta..DIEMŽĒL

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 10:08

Pingvīns

Pret sistēmu cīnīties būs pagrūti,bet,vēlu veiksmi!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.15 10:04

Vietējās ziņas