Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjaunota satiksme autoceļa Bauska-Aizkraukle posmā 3

Otrdien, 24. aprīlī, atjaunota satiksme reģionālās nozīmes grants autoceļa posmam Vecumnieku novadā Bauska-Aizkraukle (P87) no 28.kilometra līdz 35.kilometram, informēja VAS «Latvijas autoceļu uzturētājs» (LAU) pārstāve Sigita Audere.

Viņa atgādināja, ka minētās brauktuves posms tika slēgts, jo ceļa segumi bija pārmitrināti. «Ceļu uzturētājs iepriekš nevarēja veikt grants ceļu seguma uzlabošanas darbus, jo ar uzturēšanas smagsvara tehniku vēl vairāk pasliktinātu autoceļa stāvokli. Uzturēšanas darbi tika uzsākti tiklīdz konstatēja, ka brauktuve ir apžuvusi un atguvis nestspēju,» skaidro LAU pārstāve.

 

Autoceļam Bauska-Aizkraukle no 28. kilometra līdz 35.kilometram tika veikta greiderēšana un šķembu iestrāde kūkumojošās vietās 29 kubikmetru apjomā. Lai pilnībā atjaunotos autoceļa nestspēja, ir ieviests transporta masas ierobežojums. Tiek liegts pārvietoties transportam, kas smagāks par desmit tonnām.


LAU joprojām pastiprinātu uzmanību pievērš un regulāri apseko grants autoceļus. Tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst grants seguma remonta un greiderēšanas darba veikšanai, tie tiks uzsākti.

 

Autovadītājiem ir jāņem vērā, ka šķīdoņa laikā braukšanas apstākļi būs apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ir ieviesti transporta masas ierobežojumi. Šajos ceļu posmos ir liegts pārvietoties transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

 

S. Audere aicina autovadītājus informēt par neatbilstošu ceļu stāvokli, zvanot uz Satiksmes informācijas centra diennakts tālruni 8000 5555.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

anekdote

LAU joprojām pastiprinātu uzmanību pievērš un regulāri apseko grants autoceļus. Tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst grants seguma remonta un greiderēšanas darba veikšanai, tie tiks uzsākti.
PEC 28 GADIEM PIRMO REIZI UZBERA JAUNAS SHKEMBAS----VAI TIK NEVAJADZETU IEDOT TRIS ZVAIGZHNU ORDENI

pirms gada, 2018.04.24 18:09

Šoferis

Pie stūres no 1983 gada . Katru pavasari tur ž...

pirms gada, 2018.04.24 20:00

jans

Divas kravas skembas ! Izsmiekls ! Labak butu gravjus sakusi tirit !

pirms gada, 2018.04.25 20:18

Vietējās ziņas