Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal meklēs «Bauskas rotu» 7

Konkursam «Bauskas rota» šogad saņemti 22 pieteikumi, portālu informē Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe.

Lielākais pieteikto objektu skaits šogad ir nominācijā «Individuālā dzīvojamā māja laukos». Te žūrijai būs jāapskata astoņas lauku sētas. Konkursam dalību pieteikušas sešas pašvaldības iestādes, četri uzņēmumi. Kūtrāki bijuši Bauskas individuālo māju saimnieki. Te žūriju gaidīs tikai divos pagalmos.

Pērn konkursā «Bauskas novada rota» pirmajā kārtā bija pieteikts 31 pretendents. Pārstāvēti bija visi novada pagasti un pilsēta. Konkursā šogad nav pieteikts neviens objekts Mežotnes, Dāviņu un Gailīšu pagastā. Visvairāk pieteikumu – astoņi – ir no Bauskas. Uz septiņiem sava pagasta sakoptākajiem objektiem aicina vecsaulieši. Pa trim pretendentiem ir Brunavas un Ceraukstes pagastā. Ir arī divi īpašumi, kurus komisija apmeklēja pērn, bet tie nesaņēma augstāko vērtējumu.

Žūrija objektus plāno apskatīt jūnija pirmajā nedēļā. Apbalvošana paredzēta novada svētkos augusta sākumā. Balvā uzvarētājiem pasniegs īpašu pie ēkas piestiprināmu plāksni. Tiek plānots dāvāt arī jaunos novada karogus. Konkursa dalībniekus aicinās doties pieredzes ekskursijā. Pērn brauciens bija uz sakoptākajiem īpašumiem Dobeles novadā, šovasar iecerēts apskatīt Iecavas skaistākos dārzus.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Sēta

Es nudien nevēlētos, ka manu pagalmu apmeklē sveši ļaudis, vērtē un kritizē, pēc tam vēl publisko. Es savu sētu kopju un uzturu savam priekam, nevis citu izklaidei un konkursiem....

pirms 4 gadiem, 2015.05.20 14:25

Puķīte

Domāju, ka tas ir ļoti nepareizi, kad pašam jānodod savs īpašums vērtēšanai. Vai tiešām Bauskā komisija nevar izbraukāt visas ielas un apskatīt privāto māju sakoptību. Gadu no gada tiek cildinātas vienas un tās pašas mājas un neteiksim, ka tās ir pašas labākās.

pirms 4 gadiem, 2015.05.20 20:42

cik

Skaista bilde.Es arī gribu tādu izveidot,kurš palīdzētu?

pirms 4 gadiem, 2015.05.20 21:57

darbs

darīšanas vaina
un protams arī līdzekļu...

pirms 4 gadiem, 2015.05.21 09:54

es

Pilnīgi piekrītu Puķītei. Katru gadu pašiem jāpiesakās.Tas taču neieinteresē tāpēc jau 2 tikai ir pieteikušies. Slinka tā komisija gan....????

pirms 4 gadiem, 2015.05.22 09:12

Iveta

Kā pašai komisijai ar dārziem!

pirms 4 gadiem, 2015.05.25 21:19

Iveta

Kā pašai komisijai ar dārziem!

pirms 4 gadiem, 2015.05.25 21:19

Vietējās ziņas