Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkārtoti izsludināts konkurss uz Īslīces vidusskolas direktora amatu 10

Bauskas novada pašvaldība atkārtoti izsludinājusi konkursu Īslīces vidusskolas direktora amatam, kas kļuvis vakants pēc tam, kad jūnija sākumā domes ārkārtas sēdē no amata atbrīvota direktore Inese Rīna.

Kā skaidroja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova, konkurss izsludināts atkārtoti, jo pirmajā reizē bija saņemts tikai viena pretendenta pieteikums un pašvaldībai nebija, no kā izvēlēties un salīdzināt.

«Bauskas Dzīve» jau rakstījusi, ka no pretendentiem tiek sagaidīta atbilstīga izglītība, vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā, valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasme profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā. Nākamajam skolas direktoram jāpārzina izglītības darbību regulējošie normatīvie akti, tāpat jābūt pieredzei iestādes finanšu līdzekļu plānošanā un izlietošanā. Pašvaldība pieprasa arī labas datora lietošanas iemaņas, komunikācijas un saskarsmes prasmes, analītiskās spējas, precizitāti un augstu atbildības izjūtu.

Pieteikumu, CV, izglītību un papildu mācību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī citus dokumentus, kas liecina par izvirzīto prasību izpildi, sagatavoto aprakstu – redzējumu par skolas attīstību – pretendenti var iesniegt līdz 26. jūlija plkst. 16 Bauskas novada administrācijas klientu apkalpošanas centrā Uzvaras ielā 1 Bauskā. Pieteikumu var nosūtīt arī pa pastu: Bauskas novada pašvaldība, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV-3901.

Ar amata konkursa nolikumu var iepazīties Bauskas novada pašvaldības mājaslapā.

Kā vēstīts, jūnija sākumā Bauskas novada domes ārkārtas domes sēdē no amata atbrīvota Īslīces vidusskolas direktore I. Rīna, kura šajā amatā nostrādāja vien nepilnu gadu. Darba attiecības izbeigtas, abām pusēm vienojoties, liecina domes lēmums.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

varbūt

Varbūt tāpēc nepiesakās,ka tādas Īslīces vidusskolas jau vairs nav, un ko tad uz neesošu pieteikties.Lai meklē Īslīces 9-gadīgajai skolai direktori.

pirms 2 gadiem, 2016.07.11 13:25

ne varbūt

Vēl jau pāris gadus tā būs Īslīces vidusskola! Pēc tam - kas to lai zin...

pirms 2 gadiem, 2016.07.11 14:15

to nevar būt

kādus pāris gadus būs vidusskola, ja neuzņem audzēkņus? tu saproti ko raksti? labi, ka tuvumā ir Pilsrundāle, tai ģimnāzijā lai mācās bauvare un ruhocka

pirms 2 gadiem, 2016.07.11 15:46

piekrītu- to nevar būt

Pilnībā piekrītu teiktajam. Ģimnāzija it kā lielās ar savu prestižu, bet Bauskas novadā ir DAUDZ labākas skolas par ģimnāziju.

pirms 2 gadiem, 2016.07.11 18:15

Prestižs

Skolās jānodrošina direktora cienīgs atalgojums atbilstošs atbildībai .... .

pirms 2 gadiem, 2016.07.11 20:34

lija

kāds sakars ģimnāzijai ar Islīces direktora amatu.

pirms 2 gadiem, 2016.07.12 20:10

lijai

Ļoti ciešs sakars- I.Nagņibeda, pati nestrādā un citiem neļauj.

pirms 2 gadiem, 2016.07.12 22:38

šņisamotnaf

Pareizi jābūt- xu54k. Nevjag kļūdīties!

pirms 2 gadiem, 2016.07.13 13:16

Lauķis

Labie teksti - Īslīcē ir ģimnāzija un tur strādā Nagņibeda.

pirms 2 gadiem, 2016.07.25 22:56

Vietējās ziņas