Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkārtoti lems par Vecsaules pamatskolas direktoru 8

Bauskas novada domes ārkārtas sēdē 3. augustā deputāti izskatīs septiņus darba kārtībā iekļautos jautājumus. Tā informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova.

Deputātu vērtējumam sagatavots lēmuma projekts par amatpersonu darbības izvērtēšanu. Tas jāveic pēc tam, kad pašvaldība tiesu instancēs zaudējusi vairāk nekā 26 tūkstošus eiro.

Atkārtoti sagatavots lēmuma projekts par Vecsaules pamatskolas direktora Egona Brazauska atbrīvošanu no darba. Kārtējā domes sēdē jūlija beigās deputāti nenobalsoja par direktora atbrīvošanu no amata, jo izvērtās diskusija par E. Brazauska atlūguma patiesajiem iemesliem. Tad tika nolemts aicināt deputāti, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas priekšsēdētāju Initu Nagņibedu tikties ar direktoru un vēlreiz pārrunāt notikušo. Pirmdien, 1. augustā, I. Nagņibeda tikās ar E. Brazausku. Sarunas izklāsts iesniegts deputātiem rakstveida ziņojumā.

Tāpat ārkārtas sēdē deputāti izvērtēs vairākus iespējamos Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības projektus. Sagatavots lēmuma projekts par divu pašvaldības īpašumu – Bauskas sākumskolas ēkas un sporta halles «Mēmele» – apvienošanu. Tas nepieciešams, lai pašvaldība varētu sagatavot pieteikumu finansējuma piesaistei slēgtas pārējas izbūvei no skolas uz sporta namu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

par amatpersonu darbības izvērtēšanu

vai ābelnieka un administrācijas banda pati sevi izvērtēs, ka neviens nav vainīgs? ups, ka tā vienkārši sanāca? Izplenderēja vairāk nekā 26 tūkstošus eiro un NEVIENS NE PAR KO NEATBILDĒS????

pirms 2 gadiem, 2016.08.03 08:31

ups

Nepamanīja ne zvērinātie revidenti,ne domes galvenie grāmatveži,bet skolas direktoram bija jāpamana?Jā,par visu atbild iestādes vadītājs,bet es šaubos,vai ir daudz direktoru,kas profesionāli pārzina grāmatvedību.Brazauski nepazīstu,bet domāju,ka viņš vienkārši uzticējās grāmatvedei.Kā saka,katrs spriež par citiem pēc sevis-ja pats godīgs,domā,ka visi godīgi.

pirms 2 gadiem, 2016.08.03 13:50

* * *

Gluži manas domas. Es saprotu,ka vadītājam jāskatās, kur tu liec savu parakstu, bet kur tad skatījās visi tie pārējie t.i. revidenti, un par ko atbild galvenais grāmatvedis, kura pakļautībā šādi ,,speciālisti'' strādā.

pirms 2 gadiem, 2016.08.03 14:56

atbrivo

"Bauskas Dzive" informē : E.Brazovski atbrīvo no darba! Par 26 000 eiro izmaksāšanu L.Kolbergai neviens nav vainīgs. Pieci no deviņiem klātesošajiem deputātiem nobalso,ka amatpersonu pārkāpumi nav konstatěti. (Izvērstāka info sekos).

pirms 2 gadiem, 2016.08.03 14:52

pole čudes

nevainīgo vārdus studijā!

pirms 2 gadiem, 2016.08.03 16:13

FORŠI

Vai tad Kolbergas kundze arī nebūtu jāatjauno darbā. Nu ko gudrīši?

pirms 2 gadiem, 2016.08.03 21:05

Mulats Dzintars

Kas tie par uzvārdiem, Gorškova, Brazausks, Nagņibeda.

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 14:11

Saule

Ikvienai pašvaldībai ir jāstrādā iedzīvotāju interesēs.

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 20:02

Vietējās ziņas