Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklās bērnu laukumu Pilsrundālē 3

Rundāles novada Pilsrundālē pie Saulgriežu mājas uzstādīts mūsdienīgs bērnu pilsētiņas daudzfunkcionāls modulis. Tas papildina esošās, daudzus gadus kalpojušās ierīces. Bērnu laukuma atklāšana paredzēta trešdien, 19. maijā, plkst. 14, informē Laura Ārente, pašvaldības projektu un sabiedrisko attiecību speciāliste. Apkārtējās mājās dzīvo daudz dažāda vecuma bērnu, un šis bērnu laukums ir ļoti gaidīts. Tas iekārtots, īstenojot projektu «Publiskās infrastruktūras kvalitātes uzlabošana Rundāles pagastā». Tajā vēl labiekārtos daudzdzīvokļu māju «Zemzari», kuras pirmajā stāvā atrodas bibliotēka, ģimenes ārsta prakses vieta un aptieka. Uzstādīs vairākus soliņus, atkritumu urnas, un būs statīvs velosipēdu novietošanai. Laukuma aprīkojuma un labiekārtošanas komplekta uzstādīšanu veic SIA «Verity». Minētais projekts ļauj rekonstruēt arī Lejnieku ielu Pilsrundālē, kur darbus veic SIA «Viona», kā arī pagarināt pastaigu celiņu no Mežotnes baznīcas līdz Vīna kalnam, uzstādot koka laipu. Tehnisko projektu veicamajai aktivitātei gatavo SIA «Manass». Visi minētie uzlabojumi jāpabeidz līdz 2010. gada 30. decembrim. Projekta kopfinansējums ir 140 tūkstoši latu, no tiem Ls 86 776,84 ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļi, Ls 21 694,21 - no valsts budžeta, bet Ls 28 925,63 iegulda Rundāles novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

redzēju

.ideja laba, krāsaini un jauki rotaļpriekšmeti,īpaši ēzelītis, bet kas būs ar to zālienu, kad bērni nomīcīs melnu un pēc tam paši pa dubļiem mīcīsies...kaut ko vajadzētu izdomāt ar to segumu...

pirms 8 gadiem, 2010.05.16 19:56

pele

žēl,ka tikai viens tāds rotaļu laukums uz visiem bērniem.

pirms 8 gadiem, 2010.05.16 17:21

Par attīstību

Vismaz Rundālē kaut kas iet uz priekšu...

pirms 8 gadiem, 2010.05.16 15:02

Vietējās ziņas