Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklās iecavnieču «Līderes kodu»

Projekts «Līderes kods» radies kā dāvana Latvijas simtgadei un biedrības «Līdere» 15. dzimšanas dienai. To, kāds ir Iecavas novada līderes kods, centīsies izzināt pasākumā ceturtdien, 22. martā, Iecavas kultūras namā, kurā plānots pulcēt vienkopus vietējās sievietes – uzņēmējas, portālu informēja pasākuma rīkotāji.

«Noskaidrot sievietes uzņēmējas spēka formulu, dzīves un darba pamatvērtības, aktualizēt to nozīmi valsts un novada izaugsmē – tāds ir tikšanās mērķis. Katra uzņēmēja tiks aicināta aptaujas anketā minēt trīs pamatvērtības. Tās tiks apkopotas un ievietotas biedrības mājaslapā internētā “www.lidere.lv”, kur varēs uzzināt, kāds ir iecavnieču – uzņēmēju vērtību tops. Līdzīga tikšanās ir bijusi Kandavā, Gulbenē, Ikšķilē, Cēsīs un būs visos 109 novados. Tā veidosies Latvijas karte, kurā tiks atspoguļotas uzņēmēju vērtības,» informē biedrības «Līdere» vadītāja Aiva Vīksna.

Biedrība jau ir apzinājusi Iecavas novada uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Viņu stāstos aicinās ieklausīties arī klātesošos pasākuma dalībniekus.  

 

Tāpat iecerēts brīvā atmosfērā diskutēt par sievietes - uzņēmējas vērtībām, kuras palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kuras palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

«Nav būtiski, vai uzņēmumā esat nodarbināta viena, vai jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem - mēs ar prieku gaidīsim katru no jums, jo tikai kopā mēs varam izveidot diskusiju un atrast mūsu kopīgās un atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso līderes kodu ar visām tā krāsām un atblāzmām,» aicina pasākuma organizatores.

Pieteikt savu dalību pasākumā Iecavas novada uzņēmējas aicinātas līdz 15.martam, zvanot uz tālruņa numuru: 29432338 (Agita Hauka) vai atsūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi agitahauka@inbox.lv.Pievieno komentāru

Vietējās ziņas