Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāta labiekārtošanas darbu sezona Iecavā

Iecavā bruģis uzklāts laukumam pie novada dārznieces namiņa Rīgas ielā, kā arī gājēju celiņam no Rīgas līdz Parka ielai.

Ar bruģa ieklāšanu pie vēsturiskā Lieliecavas muižas sarga namiņa novadā atklāta šī gada labiekārtošanas darbu sezona, «Bauskas Dzīvei» vēsta pašvaldības kapitālsabiedrības «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) vadītājs Jānis Feldmanis. «Kaut arī gaisa temperatūra turas nedaudz virs nulles, zeme nav sasalusi,» skaidro speciālists.

Pie dārznieces namiņa, ko pirms dažiem gadiem atjaunot un uzturēt uzņēmās DzKS, plānots ierīkot arī apstādījumus, lai vietu sakoptu. Bruģēšanā strādā DzKS nolīgti darbinieki, bruģis iegādāts Iecavas novada uzņēmumā SIA «Eko Bloks».

Līdzekļi bruģēšanai atvēlēti no DzKS budžeta – kopumā ap 2000 eiro. «Daļu izdevumu par gājēju celiņa ierīkošanu lūgsim kompensēt pašvaldībai, jo te bruģi ieklājām, lai pabeigtu vietas sakārtošanu. Pa šo taku staigā pietiekami daudz cilvēku,» pauž DzKS vadītājs.

Šogad bruģēšana plānota arī pie Iecavas veselības centra, autoostas, daudzdzīvokļu mājām Dārza ielā 4, Tirgus ielā 9, Edvarta Virzas ielā 25, kā arī pie kafejnīcas «Dārta» jaunās Mūzikas un mākslas skolas tuvumā, lai ierīkotu te ietves, stāsta J. Feldmanis.

E. Virzas ielā pēc sociālā dienesta ieteikuma DzKS uzstādīs divus soliņus, lai senioriem būtu papildu atpūtas vieta, dodoties uz dienas centru «Iecavnīca». Kad «Iecavnīca» pārcelsies uz jauno darbības vietu Mūzikas un mākslas skolā Grāfa laukumā 1, iespējams, noderētu vēl pāris soliņu parkā, iesaka dienesta vadītāja Sigma Strautmale.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas