Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atšķirīga viedokļa dēļ par atskaitītā priekšnodokļa apmēru VID tiesājas ar "Lielzeltiņiem"

Atšķirīga viedokļa dēļ par atskaitītā priekšnodokļa apmēru Valsts ieņēmumu dienests (VID) tiesājas ar putnu gaļas ražotāju SIA "Lielzeltiņi", informēja kompānijā.

"Lielzeltiņu" pārstāvji aģentūrai LETA pastāstīja, ka 2016.gadā, kad VID veica "Lielzeltiņu" nodokļu auditu, pusēm radās atšķirīgi viedokļi par atskaitītā priekšnodokļa apmēru. Jautājuma risināšana turpinājās pirmās instances tiesā, kas lēma par labu uzņēmumam "Lielzeltiņi". Taču VID iesniedza apelācijas sūdzību par pirmās instances tiesas spriedumu. Šā gada 14.maijā gaidāms apelācijas instances tiesas spriedums.

Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētāja palīdze Elīna Kalniņa aģentūrai LETA apstiprināja, ka Administratīvā apgabaltiesa šā gada 23.aprīlī rakstveida procesā skatīja attiecīgo lietu. Saskaņā ar Administratīvās apgabaltiesas šā gada 23.aprīļa rezolūcijā noteikto lietas izskatīšana pēc būtības tiek pabeigta un nolēmums tiks sagatavots šā gada 14.maijā.

Jau ziņots, ka "Lielzeltiņi" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, bija 37,107 miljoni eiro, kas ir par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 12 reizes un sasniedza 1,022 miljonus eiro.

"Lielzeltiņi" ir reģistrēti 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,075 miljoni eiro. Uzņēmums audzē putnus, ražo broileru gaļas pārstrādes produktus, kā arī ražo kombinēto lopbarību.

Lietuvas uzņēmums "Linas Agro Group" 2013.gadā par 12,5 miljoniem eiro iegādājās četrus putnkopības uzņēmumus Latvijā, tostarp arī "Lielzeltiņus". "Linas Agro Group" nopirka 87% "Putnu fabrika "Ķekava"" daļu, 100% "Broileks", 100% "Cerova" un 100% "Lielzeltiņu" akciju. "Linas Agro Group" akcijas kotē Viļņas biržā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas