Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atved uz Bausku galveno balvu 1

Bauskas kultūras centra (BKC) senioru deju kolektīvs «Vēlreiz» no konkursa «Brocēnu ūdensroze» atgriezās mājās ar galveno balvu, portālu informē BKC speciāliste Elīna Māla.

Brocēnos šajā Eiropas deju izpildītāju konkursā piedalījās deviņi kolektīvi. Tam bija izstrādāts nolikums ar prasībām izpildīt vienu obligāto, otru izvēles deju. Uzstāšanos vērtēja žūrija, kura Bauskas dejotājām piešķīra 36,33 punktus. Tas bija augstākais vērtējums. Kolektīvs par to saņēma Zelta diplomu, kā arī skaistu kristāla balvu «Brocēnu ūdensroze».

Deju kopas vadītāja Inese Smilškalne «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka konkursā iesaistījās kopas no Kurzemes reģiona: «Tas bija mans ierosinājums piedalīties šajā konkursā. Vēlējos, lai mūsu dejotājas novērtē žūrija. Beigās, kad mēs dabūjām galveno balvu, daži vietējie kolektīvi uzmeta lūpu – sak’, atbrauca te no cita reģiona un uzvarēja. Man šķiet, ka mūsu kopas pārākums ir smaids, precīzi izpildīti deju soļi un prieks par to, ko darām.»

Senioru deju kopai «Vēlreiz» šī ir sestā sezona. Pašlaik kolektīvā ir 20 dalībnieces. Ar BKC atbalstu kopa regulāri rīko senioru deju kolektīvu festivālu «Annas danči». Šogad tas notiks jau sesto reizi. Senioru deju kopas no visas Latvijas Bauskā gaidīs 22. jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas