Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Augstu novērtē krievu valodas skolotājas darbu 6

Bauskas pilsētas 2. vidusskolas direktores vietniecei izglītības darbā, arī krievu valodas skolotājai Inese Korčevajai Cēsīs šodien, 28. janvārī, pasniegs Draudzīgā aicinājuma fonda medaļu un goda diplomu. Līdz ar viņu apbalvojumu saņems arī skolas absolvente Juliana Dinu.«Šī atzinība man ir patīkams pārsteigums, esmu par to ļoti gandarīta. Vienlaikus gribu uzsvērt, lielākais nopelns te ir manai audzēknei Julianai Dinu. Mans pienākums bija tikai pamanīt šīs meitenes talantus un palīdzēt viņai tos izkopt,» savas emocijas atklāj I. Korčevaja. Pasniedzēja arī atzinīgi izsakās par skolas pedagoģisko kolektīvu, uzteic vadības atbalstu. Pieminēti tiek arī talantīgi un spējīgi skolēni, kuri jebkuram pedagogam dod sparu un enerģiju darboties.Juliana Dinu pagājušajā mācību gadā absolvēja Bauskas 2. vidusskolu. Meitene uzrādīja teicamas krievu valodas zināšanas. Tas viņai ļāva nokļūt starptautiskajā krievu valodas olimpiādē Maskavā, kur J. Dinu ieguva augsto otro vietu.  «Bauskas Dzīvei» Juliana, kura pašlaik studē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, pastāstīja, ka skolotājas I. Korčevajas stundas vienmēr bija interesantas, viņa prata pasniegt informāciju un noturēt audzēkņu uzmanību. «Skolotāja Inese vienmēr motivēja mūs piedalīties visdažādākās aktivitātēs: konkursos, olimpiādēs. Ja mēs piekritām darboties, viņa nesavtīgi sniedza savu atbalstu un palīdzību. Skolēnus piesaistīja pedagoģes labā humora izjūta un pozitīvs skats uz dzīvi,» tādu skolotāju Inesi Korčevaju atceras studente Juliana Dinu. Draudzīgā aicinājuma svētkos Cēsīs pateicības vārdus un godalgas saņems absolventi, skolotāji, sabiedriskie darbinieki, mecenāti un žurnālisti no visas Latvijas. Cēsu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga informē, ka Draudzīgā aicinājuma fonda medaļas un godaraksti tiks pasniegti piecās nominācijās: «Absolvents», «Skolotājs», «Sabiedriskais darbinieks», «Mecenāts» un «Masu mediji».  Nominācijā «Sabiedrisks darbinieks» apbalvojumu saņems Valmieras Drāmas teātris, aktrise un sabiedriskā darbiniece Katrīne Pasternaka. Savukārt nominācijā «Mecenāts» apbalvos akciju sabiedrības «Grindeks» valdes priekšsēdētāju Kirovu Lipmanu. Nominācijā «Masu mediji» balvas saņems televīzijas raidījuma «Vides fakti» radošā grupa Sandijs Semjonovs un Māris Olte, Vidzemes televīzijas galvenā redaktore un Latvijas Radio Vidzemes korespondente Gunta Matisone. Kopumā tiks apbalvotas 35 personas, organizācijas un iestādes.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

goga

kapec bija laba krievu skola?...vina vel tagad ir laba

pirms 8 gadiem, 2010.01.30 17:54

Tā jau ir-Koķenei uz Kanādas olimpiādi jābrauc hokejs skatīties par vairākiem tūkstošiem latu.Skolotājiem var iedot papīra gabalu-diplomu ar ļeņina galvu un kartupeļa medaļu.

pirms 8 gadiem, 2010.01.29 04:42

učuks

Ar ko tiek novērtēts?Ar kautkādu diplomu-papīra gabalu,ko izmest miskastē.Būtu naudas prēmiju iedevuši,lai skolotājs var pie zobārsta aiziet.

pirms 8 gadiem, 2010.01.29 04:38

ну да

Была хорошая русская школа и............... тю-тю.
Даже на вечер выпускников не хожу..............уже не та школа.............ВСЁ!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.28 20:41

Ivčiks

Prieks, ka solotājas darbs tiek novērtēts.

pirms 8 gadiem, 2010.01.28 14:27

Prieks par skolotāju! Viņa patiesi ir zinoša, gudra un ļoti laba skolotāja! Mani bērni arī augsti viņu vērtēja, tad kad mācījās skolā.Godīgi sākot, tādā skolā ar tādu direktori nemaz nevar būt sliktu skolotāju! Prieks par Jums!

pirms 8 gadiem, 2010.01.28 14:00

Vietējās ziņas