Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autoorientēšanās sacensībās Vecumniekos daudz dalībnieku 4

Sestdien, 2. aprīlī, divpadsmit ekipāžas ar automašīnām devās aizraujošā orientēšanās piedzīvojumā pa Vecumnieku novadu. Sacensību dalībnieki lasīja karti, plānoja maršrutu un kontrolpunktos pildīja dažādus uzdevumus.

Dalībniekiem bija jāatrod 90 fotogrāfijās attēlotas vietas un pie tām jānobildējas. Papildu punktus vienības ieguva, ja izpildīja slepenos pārbaudījumus – uzdevumus, kas nebija obligāti.

Uzvarētāju kvartets «Lieliskais piecinieks» vienbalsīgi nosprieda, ka panākumu atslēga ir nesteidzīga kartes izpēte un izlemšana, uz kuru pusi doties. «Katram dalībniekam komandā ir sava loma. Rezultāts ļoti atkarīgs no šofera, ārkārtīgi svarīgi, kā viņš orientējas kartē,» vienības šoferi Artis Lebedi slavē komandas biedri. Artis izstrādāja stratēģiju un nevairījās palīdzēt arī citiem, iesakot vispirms kārtīgi izpētīt maršrutu, nokavēt piecas minūtes startā, nevis neapdomīgi steigties trasē un kļūdīties.

Zelta medaļu ieguvējas Sindija Briča un Elise Veide pastāstīja, ka bijis daudz kontrolpunktu, ļoti grūti bijis iegaumēt bildes. Uzvarētāji par saviem sīvākajiem pretiniekiem uzskata «Vikingus» un «Eu, kas te jādara?» – abas vienības allaž mērķtiecīgi tiecas uz pirmo trijnieku un uzvar katrā sacensību posmā.

«Eu, kas te jādara?» šoreiz palika otrie. Kapteinis Ivars Jurbergs un komandas biedri, tāpat kā vienība «Pašauj vaļā», ir no Iecavas un atzinīgi vērtē Vecumnieku biedrības organizētos orientēšanās pasākumus. Ivars kopā ar domubiedriem regulāri piedalās orientēšanās sacensībās, ir arī rezultāti. Otrajā posmā, 23. janvārī, un trešajā posmā, 20. februārī, vienība palika 4. vietā, šoreiz – 2. vieta. Komanda atzina, ka ir, kur tiekties – pjedestāla augstākais pakāpiens. Iecavnieki nāca klajā ar vairākiem ierosinājumiem sacensību uzlabošanai. Jaunieši ir aktīvi, piedalās dažādās sacīkstēs gan Iecavā, gan kaimiņu novados.

Rezultāti:

1. vieta – «Lieliskais piecinieks» no Vecumniekiem: Artis Lebedis, Jānis Kalniņš, Sindija Briča, Elise Veide;

2. vieta – «Eu, kas te jādara?» no Iecavas: Ivars Jurbergs, Ieva Pendrika, Edgars Vizulis, Marija Baranovska;

3. vieta – «Tie paši, kas iepriekš» no Vecumniekiem: Dainis Briedis, Jānis Veide, Andrejs Grigorovičs, Viktorija Ulmane, Irina Meļņika.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Dalībnieks

Pasākums viennozīmīgi atbalstāms, bija ļoti jauka vakara izklaide!
Liels paldies organizatoriem...

pirms 3 gadiem, 2016.04.04 14:46

Iedzīvotājs

Labi, ka ir cilvēki, kam interesē jaunatne un uzrīko šādus pasākums ar pašu līdzekļiem. Novada domei tie pasākumi ar katru gadu arvien mazāk un mazāk...

pirms 3 gadiem, 2016.04.05 10:01

Iedzīvotāja

Novada dome atbalsta šos pasākumus. Arī Zemes stundu rīkoja dome sadarbībā ar jauniešu biedrību un tautas namu.

pirms 3 gadiem, 2016.04.05 14:43

pff

Orientēšanos, cik es zinu, meitenes pašas taisa, domei tur nekāda pateicība nav...

pirms 3 gadiem, 2016.04.05 16:06

Vietējās ziņas