Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baltās nakts mūzika izskan Misā

Vecumnieku novada Misas ciemā pie tautas nama 18. jūnija vēlā vakarā iedzīvotāji aizvadīja Balto nakti, klausoties koncertu «Apreibt no jāņuzālēm». Kopā ar pūtēju orķestri «Skaistkalne» Jāņa Kalniņa vadībā uzstājās ansamblis «Vēja meitenes».

Lielā vēja dēļ šķita, ka Balto nakti, kuru Misā svin jau trešo gadu, nāksies organizēt kultūras namā. Taču viesulis rimās, un pasākums tika aizvadīts, skaisti dziedot un muzicējot zem klajas debess.

«Man ir liels prieks, ka jūs šajā skaistajā un burvīgajā vakarā esat kopā ar mums un neguļat savās siltajās gultiņās. Pasaules pulksteņa milzīgais rādītājs ir veicis savu kosmisko kustību, nonākot visskaistākajā, visreibinošākajā brīdī. Maģiskais laiks – vasaras saulgrieži, Zāļu vakars, Jāņi – ir klāt. Gadskārtu krāšņākais brīdis pārlīs mums pāri ar ziedu un vasaras smaržu, mīlestību un reizēm arī pavisam īstu lietu. Pašlaik atrodamies krāšņākās pasaules pašā viducī – galvās vainagi, dārzi izravēti, mājas sakārtotas, logi spodri nomazgāti. Svētkus gaidām ar ilgām un sapņiem, jauks ir kopābūšanas laiks, kad mēs ar atvērtu sirdi dodamies cits pie cita. Šodien savu sirdi atvēris pūtēju orķestris «Skaistkalne» Jāņa Kalniņa vadībā. Koncerts veltīts mīlestībai pret skaistām dziesmām un citam pret citu,» sacīja Misas tautas nama vadītāja Sandra Vēvere.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas