Baltijas čempionātā ātrumlaivām mūsējie bez medaļām

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā 28. un 29. jūlijā Harku ezerā notika Baltijas čempionāts ātrumlaivām. Sacensībās startēja arī komandas «Mēmeles sports» piloti, informē vienības biedrs Kristaps Paegle.

Baltijas čempionātā piedalījās seši Bauskas sportisti. Pie jaunas laivas tikusi GT-15 klases braucēja Laura Lakovica. Ar jauno braucamo viņai Tallinā ceturtā vieta. Vēl šajā klasē startēja Miks Zaharčenoks, kuram sestā vieta, tieši aiz Mika palika viņa komandas biedrs Nils Slakteris, kuram septītā pozīcija.

Šajā klasē kopumā piedalījās liels skaits braucēju – 13.F4 klasē Reinis Paegle pirmajā un otrajā braucienā ieņēma sesto vietu, bet trešajā posmā viņa laiva piedzīvoja tehniskas problēmas ar motoru. Reinim kopvērtējumā septītā vieta.

«OSY-400» klasē bija ieradušies gandrīz visi spēcīgākie pasaules klases braucēji. Sacensību dalībnieki šo Baltijas čempionātu nodevēja par «mazo pasaules čempionātu». Bauskas komandas pilots Viesturs Lācis kopvērtējumā ieguva augsto septīto vietu. Kā pēc sacīkstēm atzina pilots, ar šādu rezultātu viņš ir apmierināts.

Didzis Jovaiša FR-1000 klasē pirmajā braucienā ieņēma trešo vietu, taču otrajā un trešajā nefinišēja. Kopvērtējumā Didzim ceturtā vieta.
Baltijas čempionātā tiek ņemti vērā tikai individuālie rezultāti. Komandu kopvērtējuma nav.

Nākamās sacensības «Mēmeles sporta» vienībai 27. un 28. augustā Alūksnē, kur notiks Latvijas čempionāta sestais posms.