Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Balttour» izstādē rod jaunus ceļojuma mērķus

Interesanti galamērķi ārzemju ceļojumiem, jaunatklāsmes Latvijā. To trijās dienās – no 5. līdz 7. februārim – piedzīvoja 23. starptautiskās tūrisma izstādes-gadatirgus «Balttour 2016» apmeklētāji Ķīpsalā Rīgā.

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada ekspozīcija, kā ierasts, bija izvietota kopējā Zemgales stendā. Šogad to raksturoja īpaši krāšņas lielformāta fotogrāfijas. Daudzas bija tik skaistas, ka apmeklētāji vēlējās to fonā bildēties.

Pie Bauskas stenda ar bukletiem rokās «Bauskas Dzīve» sastapa rīdzinieku Viesturu Šteinbergu. «Mūsu ģimene jau pāris gadu ierodas šajā izstādē, vācam informāciju vasaras ceļojumiem. Šogad esam nolēmuši apskatīt Bauskas un Skaistkalnes pusi,» plānus atklāj rīdzinieks.

Tūrisma gadatirgū var uzzināt ne tikai ko jaunu par apskates objektiem. Te ar sevi iepazīstina dažādu atpūtas un izklaides pasākumu sniedzēji. Daudzi interesenti piestāj pie stenda, kura saimnieki Kristīne un Ivars Valleri aicina drosminiekus nogulties uz speciālas kušetes un tad masē ar pirts slotiņām. Anita Savicka no Dundagas atzīst, ka tas ir kas jauns un neredzēts: «Mums pašiem mājās ir pirts, tajā ejam regulāri. Bet šādu savdabīgu masāžu nebiju piedzīvojusi. Labprāt uzzināšu par to vairāk.»

Vairāk par gadatirgu lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas