Basketbolisti zaudē pirmajā ceturtdaļfināla mačā 8

Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) basketbola komanda ar zaudējumu mājās sākusi cīņu Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas ceturtdaļfinālā, 23. aprīļa vakarā piekāpjoties basketbola klubam «Salacgrīva» ar 85:94.

Šajā sezonā sāncenses tikušās divas reizes, abās uzvaru svinēja «Salacgrīva»: mājās ar rezultātu 85:62, bet Bauskā – 99:63. Baušķeniekiem bija pietiekami liels motivācijas lādiņš šajā tikšanās reizē revanšēties.

Bauskas BJSS vienībai kārtējo reizi lielākais klupšanas akmens bija spēles sākums. Neprecīzi metieni, kļūdas aizsardzībā un uzbrukumā liedza gūt punktus. Pretinieki šo iespēju izmantoja, izvirzoties pirmajā ceturtdaļā vadībā ar 10:4 un 21:10, bet kopsummā ceturtdaļā – 32:21.

Pakaļdzīšanos mājinieki sāka otrajā un trešajā ceturtdaļā. Pēc puslaika rezultāts bija 39:46, bet pēc 30 minūtēm baušķeniekiem bija tikai -3 punkti jeb 69:72.

Cīņa par uzvaru mačā sākās pēdējās desmit minūtēs. Komandas spēlēja līdzvērtīgi un ļoti agresīvi,  gūstot daudz piezīmju. Pirmais pārkāpumu upuris Bauskas komandā bija Māris Skrējāns, kurš piezīmju normu savāca jau noslēdzošās ceturtdaļas sākumā. Viesi veica izrāvienu ar 80:72, vēlāk – ar 84:77.

Mājinieki Ivars Zemītis un Arnis Simsons savākto piezīmju normu ceturtdaļas vidū bija spiesti pamest laukumu.  Viņu vietā nāca Sandis Balodis un jaunais Roberts Cers. Baušķeniekiem izdevās samazināt starpību līdz -6 punktiem, taču viesi palielināja pārsvaru un  izcīnīja uzvaru – 94:85.

Rezultatīvākais Bauskas BJSS rindās bija Ivars Zemītis – 26 punkti un 9 atlēcošās bumbas zem groziem, Mikum Karlovam – 22 punkti, Arnim Simsonam – 12 punkti, Tomam Vilkam – 11 punkti un sešas rezultatīvas piespēles, Sandim Balodim – 9 punkti, Mārim Skrējānam – 4 punkti, Jānim Lietavietim – viens punkts.

Bauskas BJSS komandas treneris Juris Ojāru stāsta: «Iemetām tikai 22 no 38 soda metieniem, arī no trīspunktu līnijas varējām būt precīzāki. Soda metieni ir dāvana, kas jāizmanto, mēs to nepratām izdarīt. Līderi pārāk ātri atstāja laukumu, un tas krietni ietekmēja spēles beigas. Tomēr visi cīnījās un spēlēja ļoti labi. Viesos mums būs grūti, bet nekas nav neiespējams – nav jau -20 punkti, bet tikai deviņi. Prieks, ka komandā valda ticība saviem spēkiem un neviens negrasās padoties. Arī pirms šī mača spēlētāji bija krietni nopietnāki.»

Atbildes spēle notiks Salacgrīvā 5. maijā.

Komentāri 8

bildes

Zel ka nevar apskatit kadu foto. Rakstu rakstitajssaraksta vadoties pecprotokola???

pirms 4 gadiem, 2015.04.24 21:59

jaska

gribu redzēt kaa tu pats ietu un fočētu divas stundas katru spēli.
nāc atbalsti klātienee nevis iidi

pirms 4 gadiem, 2015.04.25 01:25

basis

Biruta jau kādreiz varētu pafočēt.

pirms 4 gadiem, 2015.04.25 20:38

gatis

Ir LBL2 un LBL bet tur Bauskai kā līdz Ķīnai. .drīzāk iecava LBL2 varētu pacīnīties

pirms 4 gadiem, 2015.04.26 19:59

pakalns

iecava varētu tikai at....t LBL un LBL-2!

pirms 4 gadiem, 2015.04.26 21:03

basketbolists

Iecava ar savu resursu nevar pat LBL3 tikt 1-8!!! paskatieties kur iecava pagasgad bija kad speleja 2jelgavnieki un kur iecava ir sogad kad spele 4jelgavnieki, plus liels komandas motors ir Gatis Justovics ar LBL pieredzi un kurs ir galvas tiesu paraks par visiem LBL3 speletajiem!
visiem kas raksta tos komentarus ta domashana ir šauraka par graudiem ko nokuļ grantiņa!!!

pirms 4 gadiem, 2015.04.27 01:01