Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā atjaunota autobusu biļešu tirdzniecība uz Rīgu 29

Bauskas autoostas kasēs no ceturtdienas, 7. janvāra, atkal var nopirkt biļetes braucienam uz Rīgu, informē SIA «Aips» pasažieru pārvadājumu daļas vadītājs Jānis Kļaviņš.Pēc ilgām pārrunām SIA «B-Bus» tomēr parakstījis līgumu ar Bauskas autoostu. Atbilstīgi līguma nosacījumiem, Bauskas autoostā tiek ieturēta piecu procentu komisijas maksa par katru pārdoto biļeti.Rīgā pagaidām vēl biļetes uz Bausku kasēs nopirkt nevar. Akciju sabiedrības «Rīgas starptautiskā autoosta» (RSA) loģistikas daļas vadītāja Elita Lukjanoviča pastāstīja, ka ar «B-Bus» pārstāvjiem joprojām neizdodas vienoties. Pārvadātāju prasības ir nekonkrētas, tās nemitīgi mainās.  Arī Rīgas autoostā atbilstīgi noteikumiem ir desmit procentu komisijas maksa par pārdotajām biļetēm. «B-Bus» ir vienīgais no starppilsētu pārvadājumu veicējiem, kurš nav noslēdzis līgumu ar RSA. 7. janvārī notiks RSA valdes sēde, kur izvērtēs radušos situāciju.  Plašāk par problēmas risinājumu lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā 8. janvārī. Pārvadātāju, arī autoostu pārstāvju viedokļus lasiet laikraksta 2. lappusē.

Pievieno komentāru

Komentāri 29

Kritikis

Zupa
vienigais mierinajums ka vismaz kaut apkart sokolade-Savejam pat tas nav apkart un skivja ari nav....

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 22:27

zuupa

Ir priekšvēlēšanu kampaņa un ir ikdienas.Kampaņas laikā sūdu uzlika uz balta šķīvja,bagātigi uzgāza šokolādi,uzbēra virsū kokosa skaidas,dekorēja ar kīvi,ķiršiem,LAURU VAINAGU,un teica-tas ir tas labākais,tas ir tas kas jums vajadzigs,baudiet to un jus busiet laimigi!Kad nogaršoja-nu bet *** kas ***!!??Tieši tā izrādijās ar B-busu tā saucamo Blagovestu. APKĀRT ŠOKOLĀDE,PA VIDU..............tieši tā.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 19:13

Kritikis

Zupa
:D Teiciens labs :D
Es tomer teiktu-*** paliek *** un smird lai no kura d.... nacis.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 15:27

zuupa

Ir labs teiciens........savejais s...ds smarzo,svešais smird.....nu tas tā.Ar muguras smadzenēm jūtu-svešais smirdēs vienmēr......

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 15:00

Kritikis

Zupa
Tie kas tolaik brauca to visu atceras
Domaju ka ja pacilatu sa pasa foruma arhivus, ari varetu atrast ka savlaik sis pats ,,Savejais,, tika lamats vel labak neka Bebusts.
Abus ir par ko kritizet: Gan BB gan ,,Savejo,,. Jaskatas reali, nevis ka ezelitim kuram deguna prieksa pakartsns un tikai to vins redz. Tad ari tadi rigas kungi nevares tik vienkarsi shemot.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 14:53

zuupa

Redzi nebušu tik gudrs kā tu, bet mans domāt kad tu man miglu pūst acīs...ja.ja....Esmu Bauskas vienkāršš cilvēks,un man Rīgas kungu smalkās izdaribas RIEBJAS.Tādi gudrinieki kā tu valsti novēduši tuvu bankrotam...shēmas,labumi,savi cilveki,konstanta peļņa,nauda,nauda nauda....

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 14:29

Kritikis

arī iesaistās
Paris soferisus pazinu personigi no JAP. Nviens kaut ka neteica ka viniem kaut kas ir uzspiests.
Pasnodarbinatajam ari ir jamaksa nodokli, vai ari janoraksta ,,razosanas izdevumos,,. Tas ja kads mak labak un kads sliktak ir cits jautajums.
Salidzinajums ir vieta tadel , ka nekas ari netika tur domats lai kaut ko mainitu.Kas grib tas izdoma, bet te nevajadzeja, jo pamata jau bija Rigas linija.
Un ka tad ar bileti uz Rigu? Kad visur pacelas cenas par iekapsanas maksu+vel par katru kilometru un seit tikai par sis iekapsanas maksa 0.40Ls- tas nav labs raditajs ka apmeram 2 gadus mes maksajam vairak neka citur, bet ne jau mes uz ta braucam ar labakiem busiem. Kas tad tur pareja Latvija ari nodoklu nemaksataji?

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 14:26

arī iesaistās

Kritiķim.
Cenas salīdzinājums par braucienu uz Jelgavu nav īsti vietā, jo avīzēs bija vesels raksts kā Jelgavas autobusu parks piespieda izīrēt autobusus šoferiem, kuriem bija jāreģistrējas kā pašnodarbinātajiem. Vienīgi nodokļus maksāt visā šajā putrā visiem "aizmirsās" . Tāk ka Jelgavas autobusu parks ir pēdējais kuru var likt par piemēru kā un par kādu cenu braukt. Tad vajag atļaut visiem nemaksāt nodokļus, un tikai pēc tam paskatīties uz cenām.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 14:16

nju

liksieties vienreiz mieraa
dazzs labs izlasiet vismaz virsrakstu un tad komenteejiet
kur tik daudz negatiivaa

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 14:10

Kritikis.

Kadel ,,Saveja,, grekus nepiemini? Biletes cena ilgu laiku bija 1.50Ls. Tad naca viens rudentinis, kad visa Latvija parvadataji saka cikstet ka nevar nopelnit ka vajag paaugstinat visiem vienadi utt. ATD domaja un izdomaja- ieviesa visiem vienadu maksu pa kilometru+ iekapsanas maksu 0.40Ls. Visur cenas pacelas vairak par 0.40Ls. Bet musu ,,Savejam,, tikai par siem 0.40Ls (no 1.50 uz 1.90Ls) Secinajums: Savejais no mums ilgu laicinu smuki plesa augstaku maksu neka citur jau ilgu laiku.
Otrs piemers- Kad vel kurseja saveja autobusins uz Jelgavu caur Jaunsvirlauku. Saveja cena- 1.10Ls, bet nesaveja Jelgavnieka cena sini pasa marsruta bija.... 0.80Ls. Ta luk Savejais savlaik ,,rupejas,, par savejiem.
Ja savejais butu palicis linija pec 2009gada 1 janvara vai cena butu savadaka- ne. Nedrikst tacu iet pret likumu. Vienigi varbut butu atrak atapies ekspresus ,,nomainit,, uz parastajiem busiem.

Tava karta......

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 13:56

zuupa

Sākumā code-1,80? Tik dēl jums mīļie pasazieri.....savejais tā neuzdrikstētos nekad.Tā tad svešais slikts....jaa.Direkcija nosaka cenas? Darbu dod direkcija?Savejais Rīgu brauca par 1,90,svešais 2,60,jaa jaa,tos Bauškieniekus vajag kāst....Turpināt?Un kad parastie iedzivotaji bija šokā,kas glāba?Vietejais pārvadatajs.Turpināt?......

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 13:17

Kritikis

Zupa.
Diez ka savejos var koriget? Nu kaut ka neliekas ka pa siem gadiem Savejais kaut ka tika korigets.
Svesais..... plass jedziens-kur sakas svesais? Tads kas atrodas arpus bauskas, bauskas novada robezas , vai sakoties rigas robezai? Tad jau lielaka dala latvijas ir svesie.

Sis savejais un svesais, jau loti ilgu laiku tiek visur izmantots- piemeram reklamas joma.Jebkuram cilvekam ,,automatiski,, savejais asociesies ar labo, bet svesais ar likto.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 12:08

zuupa

Savejos var koregēt.Rīgas smalkie kungi koregē mūs.Nu man nepatīk kad Bauskas zemē strādā svešie.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 11:48

Kritikis

Savejais , savejais... Tikai kadel tam savejem lidz marsruta pazaudesanai ipasi neintereseja tie pasi savejie-Piektdienas laizot kad brauc daudzi laizot mazos Mersedesus? Ziema daudziem busiem atkusis bija vienigi prieksejais stikls utt. Tad kaut ka vinam tie savejie bija tiri vienaldzigi....

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 11:28

zuupa

Nū vot B-busa idioti stāsta man kad viss kārtībā............???????????....Tad kad uz Rīgu savus cilvēkus vedīs vietejais pārvadātājs tad būs kārtībā.B-bus uzvedas kā kaprizs bērns-šito negribu,tā nedarišu........bet ir jau kas jauks....KĀRTĒJO reizi šis pārvadātajs pierāda kad NAV ĪSTI savā vietā.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 11:09

Bilete

Sakot no 08.01 nu jau var ari Rigas autene nopirkt. Ta ka butiba tema izbeigta :P

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 09:28

Vēsmai

... nu gan laba matemātika, saskaitot kopā procentus.....

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 08:43

Kristīnei

Tur jau tā lieta, ka nevar nopirkt Rīgas auroostā.

pirms 8 gadiem, 2010.01.08 08:08

vēsmai

Tas nav terors, citi pārvadātāj ari maksā, un , cik viņi maksā savā starpā un par ko vienojas, nav mūsu - pasažieru daļa,galvenais lai nodrošina pasažieriem solītās ērtības , bet , ja nevar pildīt līgumu, tad lai ar godu atkāpjas , bet nevis diktē te mums braucējiem savus noteikumus.

pirms 8 gadiem, 2010.01.07 22:30

Vietējās ziņas