Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā atvērs profesora Danilāna grāmatu 12

Bauskas Kultūras centrā piektdien, 12. janvārī, notiks profesora Anatolija Danilāna grāmatas «Dzīvo vesels!» atvēršanas svētki.

Grāmata «Dzīvo vesels!» uzskatāma par gastroenterologa Anatolija Danilāna «zelta graudu» krātuvi jeb vērtīgu padomu izlasi, kas apkopo profesora pēdējo divdesmit gadu laikā plašsaziņas līdzekļos sniegtās atziņas, informē Bauskas Centrālās bibliotēkas galvenā bibliogrāfe Laimdota Ozoliņa.

Pasākuma apmeklētāji iepazīs profesora viedokli jautājumos par pretsāpju zālēm, «aknām tauciņos», «cilvēku baktēriju valstī», «zelta vidusceļu pie ledusskapja», par to, vai viegli būt kārnam, par un pret uztura bagātinātājiem. Ikvienam ir iespēja grāmatā sameklēt ko noderīgu.

«Aicinām pasākuma apmeklētājus padomāt, par kādiem jautājumiem vēlētos no daktera uzzināt ko vairāk,» aicina L. Ozoliņa, «jautājumus profesoram var Bauskas Centrālās bibliotēkas abonementā.»

Grāmatas «Dzīvo vesels! Profesora Danilāna ceļa zīmes» atvēršanā piedalīsies rakstnieks Pēteris Strubergs, kura grāmata «Anatolijs Danilāns – dakteris ar atvērtu sirdi» iznāca 2016. gadā un izpelnījās lielu lasītāju interesi. Aicināts ikviens, kuram rūp veselība, kurš vēlas iepazīt profesora Danilāna dzīvesgudro un dinamisko personību, aicina bibliogrāfe.

Pasākums kultūras centrā sāksies 12. janvārī pulksten 14. Izdevumu varēs iegādāties, darbosies izdevniecības «Jumava» grāmatu galds ar jaunāko literatūru.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

vai tad?

veģetārieši un vegāni nepanāca profesora Danilāna atzinumu aizliegšanu?

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.10 13:10

virinātājs

dakterim sirds jau atvērta,tagad atvērs viņa gara darbu kā durvis uz dzivesgudrību tajās ievērtajem

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.10 15:33

Iveta Kalniņa

Paldies BC Bibliotēkai un Laimdotai Ozoliņai par uzaicinājumu! Profesors Danilāns ir labākais gastroenterologs vismaz šimpus Urāliem(tas tāds teiciens).Daudzumdaudzi viņa pacienti ir pateicīgi par viņa unikālo diagnožu noteikšanu,ārstēšanu un iedvesmošanu mainīt dzīvesveidu.
Prieks,ka būs iespēja satikt un noklausīties patiesi vērtīgu lekciju!

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.10 17:53

Ērglei.

No raksta grūti saprast vai pats Danilāns būs vai nē.

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.10 18:32

Rims

Labāk būtu atvēruši Danilāna kabinetu poliklìnikā.

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.10 19:44

Pims

un pie reizes premjera kabinetu novada domes telpās. Tas tā humoram, ja kāds nezina par tikšanu pie prof. Danilāna uz pieņemšanu Rīgā

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.12 16:23

pensionāre

Bibliotēkas rīkotos pasākumusnapmeklēju vienmēr, un katrā no tiem gūstu ko interesantu! Bet šī tikšanās jau ir īsta Jaungada dāvana. Liels paldies rīkotājām!

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.12 09:34

Apgaismība.

Daniläna paša nebūs.Rakstu vajag rūpīgi izlasīt.Tas gan ir viltīgi uzrakstīts,bet par to ka būs pats profesors nav neviena vārda.

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.12 12:45

fans

laikam tev ar saprašanu grūti, bija gan profesors, gan autors, bija skaista tikšanās ar ārkārtīgi spilgtām personībām un stāvgrūdām pilna zāle ar klausītājiem. Tikai tu gan droši vien nebiji, tik vien zini kā zobus klabināt!

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.15 08:30

Vietējās ziņas