Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā godina Jāni Jaunsudrabiņu

Bauskas kultūras centrā 18. oktobrī sarīkojumā «Debess un zeme un saule mūžam mana» tika godināts rakstnieks Jānis Jaunsudrabiņš. Zemgales literātam šogad atzīmē 140. jubileju.

Pasākumu organizēja Bauskas centrālā bibliotēka, vadīja skolotāja Vija Cerusa. Sarīkojuma apmeklētāja baušķeniece Daina Ziemele uzteica kompakto, faktoloģiski piesātināto un vienlaikus emocionālo uzvedumu. Atklājot nozīmīgākos J. Jaunsudrabiņa dzīves un daiļrades faktus, tika vēstīti fragmenti no darba «Piemini Latviju!» Tos lasīja Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēkņi. Jauniešu lasījumu papildināja ģimnāzijas kora un dejotāju uzstāšanās.

J.Jaunsudrabiņa dzeju lasīja Bauskas centrālās bibliotēkas darbiniece Aelita Biķerniece. Emocionāli krāšņi pasākums izskanēja, senioru korim «Sarma» izpildot dziesmu ar J. Jaunsudrabiņa vārdiem «Kā sniegi kalnu galotnēs.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas