Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā, Iecavā un Vecumniekos deklarētie kandidēs arī Rīgā un Latgalē 9

Pēdējais dokumentu iesniegšanas termiņš kandidātu pieteikšanai 13. Saeimas vēlēšanām ir otrdiena, 7. augusts.

Politiskā partija «KPVLV» savu 115 pretendentu listi CVK iesniedza pirmdien, 6. augustā. Zemgalē partija pieteikusi 17 kandidātus. Ar 11. numuru tajā ir Bauskas novadā deklarētā Kristīne Maksimova. Viņa strādā par biroja administratori SIA «Vilag». 16. vietā sarakstā ir Bauskas 2. vidusskolas absolvents, pašnodarbinātais Edgars Staņķis.

Iecavā deklarētais Ivars Čivčišs ir «KPVLV» kandidāts Rīgas vēlēšanu apgabalā. Tur viņam piešķirts 11. kārtas numurs. I. Čivčišs ir SIA «Alberta koledža» studiju programmu direktors, padomes loceklis un vieslektors. Viņš arī SIA «Global Intellectual security» apsardzes dienesta vadītāja vietnieks un SIA «Rīgas apsardzes sabiedrība» apsardzes inspektors.

Partijas «Latviešu nacionālisti» sarakstā ir 70 kandidātu. Zemgalē no 17 iespējamām aizņemtas 12 vietas. 11. numurs ir Vecumniekos dzīvojošajam Bauskas ūdenssaimniecības automātiķim Pēterim Liopam.

Bezdarbnieks no Bauskas novada Aivars Legzdiņš ar 12. kārtas numuru iekļauts partijas «Latviešu nacionālisti» Rīgas vēlēšanu listē. Savukārt Vecumnieku novadā deklarētais mēbeļu galdnieks Leonīds Buklovskis ar sesto kārtas numuru iekļauts partijas Latgales vēlēšanu apgabala sarakstā.

Apvienība «Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija», «Kristīgi demokrātiskā savienība», «Gods kalpot mūsu Latvijai» (LSDSP/KDS/GKL) 13. Saeimas vēlēšanām pieteikusi 66 kandidātus. Zemgales sarakstā ir astoņas personas. 6. sarakstā ir SIA «Kalnakrogs» pārdevēja operatore Viktorija Stipina. Viņas deklarētā dzīvesvieta ir Vecumnieku novads. Aiz viņas seko pašnodarbinātais no Iecavas novada Uldis Šteinbergs.

Partijas «No sirds Latvijai» un Latvijas Krievu savienības deputātu kandidātu listēs mūsu novados deklarēto iedzīvotāju nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vēlētājs

Kā man patīk tās apsargu,bezdarbnieku,muzikantu,pārdevēju partijas. Nespēju izvēlēties,par kuru balsot,lai valstī būtu uzplaukums.

pirms 7 dienām, 2018.08.07 10:53

Zane

Domāju ja tik grūta izvēle varbūt Vēlētājam pašam ir jārīkojas nevis gudri jākritizē? Bet pirms kritizējiet ieteiktu izlasīt ko nozīmē terminoloģija un kādi ir kritēriji , lai varētu kandidēt... Un ja ir pārdevēja, apsargs , muzikants,apkopēja tad tie nav cilvēki? Ja tiks mainīta likumdošana un tajā viens no punktiem būs , ka Deputāta kandidātam ir jābūt Maģistra grādam Politiskajās zinātnē, tad arī gudri runāsim.

pirms 7 dienām, 2018.08.07 22:22

Zanei

Tad te nu mēs esam -ar valsti bez izaugsmes,dažu darboņu kabatas partijām,manipulējamiem politiķiem. Jebkurš darbs ir godājams,bet katram darbiniekam jāapzinās savas spējas. Nevarot,runājot ar televizoru,vadīt valsti.

pirms 6 dienām, 2018.08.08 07:46

Vai, Zanīt

Žēl, ka tevi kādā no sarakstiem masu skatos nepaņēma, būtu cienīga, spriežot pēc tavām gramatikas zināšanām

pirms 6 dienām, 2018.08.08 18:17

Sajūta

Dažas partijas ir pāris cilvēku biznesa projekts un pelēkajai masai savilkti visādi pajoliņi,kas nu tik iedomājas baigie politiķi esam..

pirms 7 dienām, 2018.08.07 14:16

Hmm

Bezdarbniekiem butu jaizliedz kandidet, ja cilveks nav spejigs atrast Darby tad nav spejigs vadit valsti

pirms 7 dienām, 2018.08.07 20:33

memm

Pareizi,, ja nav spejigs atrast Darby...", tad jāsaka.... Hmm

pirms 6 dienām, 2018.08.07 23:43

zinu

Staņķis jau strādā,vnk nevar teikt kā :-D

pirms 5 dienām, 2018.08.09 08:48

Vietējās ziņas