Bauskā izrādīs traģikomisku dziesmu spēli «Tobāgo!» 7

Lielgabalu dārdi, krogus dziesmas un sērīgas mīlas romances. Tas būs dzirdams un skatāms režisora Valda Liepiņa iestudējumā «Tobāgo!».

Bauskā šīs nedēļas nogalē izrādīs savulaik Dailes teātrī iestudētās traģikomiskās dziesmuspēles «Tobāgo!» atjaunoto versiju. Vairums aktieru ir tie paši, kas vairāk nekā 120 reižu «Tobāgo!» kaislības izdziedāja un izdejoja Dailes teātrī. Šoreiz sižeta ritējums gan nedaudz «atvieglots», piemērojot to brīvdabas apstākļiem.

Nemainīgi kā kādreiz Dailē, arī tagad iezemiešu valdnieka Akeravanas lomā ir aktieris Juris Gornavs. Nu jau vairākus gadus mākslinieks ir pensijā un nav skatāms teātra izrādēs. «Bauskas Dzīvei» J. Gornavs pauž prieku, ka atkal var būt uz skatuves.

«Tobāgo!» līdz šim nospēlēta vairākās Latvijas pilsētās. J. Gornavs stāsta, ka publika smējusies un aplaudējusi dullās Ullas jautrajam priekšnesumam, izrādes beigās ļaudis cēlušies kājās, lai kopā ar aktieriem dziedātu veltījumu Kurzemei.

Izrādes «Tobāgo!» brīvdabas versijā šovasar aizņemtības dēļ nevar piedalīties Artūrs Skrastiņš. Viņa lomā ir Nacionālā teātra aktieris Mārcis Manjakovs. «Viņš ļoti skaisti, sirsnīgi iznes šo mīlētāja tēlu. Jūtu, kā dāmas publikā saldām acīm skatās uz viņu,» stāsta J. Gornavs.

Vairāk par iestudējumu lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā piektdien, 11. augustā.


Pievieno komentāru

Komentāri 7

Pļeka

Tizlie haltūristi atkal ir klāt savākt no lauku penšiem piķi

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.11 11:01

baušķeniece

Pilnīgi piekrītu. Šodien reti kura izrāde ir augstā līmenī. Pliki pa skatuvi paskraida. Kādreiz bija aktieri ar augstu intelektu, kulturāli - inteliģence īsta. Artmane, Sebris, Jaunušāns, Līne, Dumpis utt.

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.11 18:03

tomēr

Vai tad par tādu iespēju-NEIET- neesi dzirdējis?

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.18 18:10

Lotta...

Šitas avrētu būt labs- sastāvs labs, nebūs haltūristi... Labi, ka uz Bausku atved kaut ko arī baudāmu. Paldies!

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.11 18:30

Kā nav kauna

Kā nav kauna! Ja nepatīk šīs izrādes, nu neejiet! Es biju,man ļoti patika . Un es nesaprotu , kā labu izrādi ar U. Marhilēviča mūziku un M. Zālītes dzeju, kas kādreiz jau rādīta Dailes teātrī, vienkārši, lielisu izrādi, kāds var nosaukt par "tizlu haltūru".

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.14 08:03

kauns

Pirms izrādes noskatīšanās tiešām pāragri vērtēt, bet pēdējā laikā ir daudz izrāžu kuras var uzskatīt par haltūrām naudas iekasēšanai.

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.14 11:40

nu nesaprotu

Kuršs tad īsti brēc- vai tie, kas uz tām izrādēm iet , vai tie, kas neiet?

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.18 18:12

Vietējās ziņas