Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā jaunais gads sagaidīts Rātslaukumā 5

„Laimīgu Jauno gadu!” šos vārdus vecgada vakarā dzirdēt varēja visā pasaulē ikkatrs, un ne vienu vien reizi. Arī Bauskā, kad 31. decembra naktī baušķenieki pulcējās Rātslaukumā, lai kopīgi sagaidītu jauno, 2016. gadu, kurš pēc astrologu viedokļiem solās būt pārmaiņām bagāts.

Bauskas Rātslaukumā bija daudz ļaužu un valdīja pozitīva gaisotne. Tā kā pērtiķis pēc dabas esot rotaļīgs un tam patīk jautrība, vēlams šo gadu bija sagaidīt lielā cilvēku pulkā, kur skan mūzika, skaļas čalas un ballīšu noskaņojums. Dzirkstošs šampanietis glāzēs, laba vēlējumi cits citam, fotoaparātu zibšņi, bērnu smiekli – tas viss 31.decembra naktī baušķeniekus  saveda kopā, kaut uz mazu, bet mīļu brīdi.

Pēc Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunas Latvijas tautai, ko varēja klausīties un skatīties uz lielā ekrāna, vietējos iedzīvotājus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, vēlot panākumus nākamajā gadā.

Lai gan pilnībā nezinām, ko atnesīs Ugunīgā pērtiķa gads, daudziem baušķeniekiem ir jau plāni nākamajam gadam un pārdomas par aizgājušo. Tā piemēram, Priedes ģimenes lielākais notikums bijis mazās māsas izvēle doties mācīties uz Rīgu pēc 9. klases beigšanas, bet jaunajā gadā ieplānots sākt mājas remontu, kas prasīs daudz spēka.

Arī Laugaļu ģimenei pagājušais gads bijis notikumiem bagāts. Anete Laugale atzīst, ka nozīmīgs sasniegums ir augstskolas absolvēšana, par ko ir gandarīta, mērķis ir studijas turpināt tālāk. Jaunais gads abiem ar vīru Ģirtu solās būt ļoti īpašs, jo ģimenē gaidāms otrs bērniņš.

Agita Gelbe, kura dzimusi pērtiķa gadā, par savu gadu saka: „Ņemot vērā astroloģiskās prognozes, šis gads solās "pērtiķiem" būt rosīgs, bet tikai tad, ja pieņemsim izaicinājumus un izmantosim likteņa piedāvātās izdevības. Ko pērtiķis paveiks vai uzsāks 2016.gadā, tā dzīvosim nākošos 12 gadus”.

Daudziem svētki turpinājās līdz pat rīta gaismai. Pēc salūta  Jaungada svinētājus gaidīja Bauskas kultūras centrs, kur muzicēja Gatis Zotovs un Mārtiņš Ruža, taču daudzi devās uz mājām, lai turpinātu svinēt svētkus ģimenes lokā vai kopā ar draugiem. 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

aga

Kapēc nevar nekad svinības notikt korfa dārzā??

pirms 3 gadiem, 2016.01.02 03:37

zoss

Aha, un šaut starp kokiem, jeb salūtu no kuras točkas? Un maldīties pa tačņām starp kokiem. Kā tu to iedomājies? Kas pēcpuse tik apaļa, ka no istabas nevar, tad nu visi duj uz Korfu?

pirms 3 gadiem, 2016.01.02 08:23

zoss

Resnais speķpakaļa, beidz rït

pirms 3 gadiem, 2016.01.02 15:50

....

Tauta, beidziet kritizet. Veselibu, milestibu un prieku visiem!!!Laimigu Jauno gadu!!!

pirms 3 gadiem, 2016.01.02 12:48

Vietējās ziņas