Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā nākamās nedēļas nogalē ieradīsies ap simt fotogrāfu 10

Bauskas kultūras centrā no 20. līdz 22. maijam notiks izglītojošs pasākums «Foto dienas Bauskā». Foto aktivitātes skars ne tikai pilsētu, bet arī vairākus Bauskas novada pagastus.

«Aicinu Bauskas novada iedzīvotājus būt atsaucīgiem. Fotogrāfi strādās pilsētā ne tikai dienā, bet arī naktī, un tikai no mums atkarīgs, ar kādām emocijām viņi dosies prom un stāstīs par mūsu pilsētu,» teic viena no pasākuma organizatorēm, tautas fotostudijas «Bauska» vadītāja Linda Kaufmane.

Viņa atsauc atmiņā gadījumus, kad ļaundari uzdevušies par fotogrāfiem un operatoriem un apzaguši īpašumus. Tāpēc Linda akcentē, ka šī pasākuma fotogrāfi būšot atpazīstami – visiem dalībniekiem piešķirs speciālas kartes. Kopējais dalībnieku un organizatoru skaits varētu pārsniegt simtu.

Piektdienas, 20. maija, vakarā četras fotogrāfu grupas dosies apmeklēt novada apdzīvotās vietas – par galamērķiem izvēlēta Code, Jaunsaule, Budberga un Pāce. Savukārt sestdien lielāka uzmanība būs veltīta pilsētai. Lekcijas «Foto dienu» laikā lasīs Juris Justs, Edijs Pālens, Jānis Vecbrālis, Silvija Danelsone, Arno Marnics, Mārtiņš Vanags, Kaspars Kurcens.

20. maijā visu dienu interesentiem būs pieejams «MasterFoto» stends – varēs iepazīties ar foto aksesuāriem un tīrīšanas līdzekļiem, būs paraugpreču demonstrējumi un testi, kā arī dāvanas izloze apmeklētājiem ar reģistrāciju, būs arī atrakcijas.

Plānots, ka pēc pasākuma uzlabosies ne tikai pašu un viesu fotogrāfu prasmes, bet Bauskas novads iegūs arī oriģinālu un interesantu fotoapskatu par pilsētu un pagastu apdzīvotajām vietām.

«Foto dienas Bauskā» organizatori informē, ka pasākuma dalībnieki pilsētā strādās arī naktī.
Foto – Ģirts Donerblics

Pievieno komentāru

Komentāri 10

studente

negribās jau negatīvi izteikties, bet tiešām nezinu, ko Arno Marnics var kādā lekcijā mācīt. kungs nezin pat tik daudz kā trešdaļu likumu kompozīcijā...

pirms 2 gadiem, 2016.05.10 11:54

students

tas pats ar Justa kungu

pirms 2 gadiem, 2016.05.10 23:17

Lindiņ,

kā tur ar aktu atrakcijām, kur var piemeldēties ?

pirms 2 gadiem, 2016.05.10 18:05

тесменис

брауциет, брауциет мергли, бус кaм узраут

pirms 2 gadiem, 2016.05.10 18:28

Zigis

Varavīksnes ar fotokamerām:) pasākuma dalībnieki tik tiešām "strādās pa nakti" krūmos bildēs savus dārgumus

pirms 2 gadiem, 2016.05.10 21:19

ak vai!

Ceru, ka šos idiotiskos komentārus vismaz nav rakstījuši vietējie...
Man šķita, ka ārpus Rīgas ļaudis nav tik tupi... ;D un Bausk tak tik fein pilsēt.! ;))

pirms 2 gadiem, 2016.05.10 21:27

IEVIŅA

Lai jau pastrādā pa nakti,man jau tagad ir kauns par mūsu jauniešiem.Staigā pļēgurodami un bļaudami agrās rīta stundās,visu apkārtni piemēslodami.Būs patiešām pasakainas bildes!

pirms 2 gadiem, 2016.05.11 07:29

njā

Varēja jau braukt tad, kad nav brīvdienas, itsevišķi pa naktīm bildēt, ir takš ar Bauskā mudaki, kuri nevarēs nepaiet garām!

pirms 2 gadiem, 2016.05.11 12:32

Vietējās ziņas