Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā notiks darbaspēka problemātikai reģionos veltīts forums «Latvijas vērtības» 5

Šodien plkst.12 Bauskas kultūras centrā notiks forums "Latvijas vērtības", kas ir daļa darbaspēka jautājumiem reģionos veltīta forumu cikla, informēja Latvijas Nacionālo vērtību fonda valdes priekšsēdētājs Egils Cīrulis.
Forumu cikls "Latvijas vērtības" tika atklāts Latgales reģionā, Ludzā, turpinājās Vidzemē un Kurzemē. Šodien forums norisināsies Zemgales plānošanas reģionā, savukārt noslēgsies tas Rīgas plānošanas reģionā.

Forumi "Latvijas vērtības" ir jauna iniciatīva, lai skaidrotu pašreizējo situāciju pieaugošajā darbaspēka problemātikā reģionos, kā arī apzinātu būtiskākos secinājumus dzīves vides pilnveidošanai Latvijā, skaidroja Cīrulis. Ciklā notiks pieci forumi, pa vienam katrā Latvijas plānošanas reģionā.

Forumos paredzēts runāt par dzīves vides pilnveidošanu Latvijā - pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem, uzņēmējdarbību reģionos, remigrantu pieredzi, kā arī vēlamās informācijas novadīšanu līdz mērķa auditorijai, proti, cik saprotama un cik viegli sasniedzama iedzīvotājiem ir izvietotā informācija par valsts un pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem attiecīgajā segmentā, kā sniegtā informācija ietekmē pakalpojumu izmantošanas apjomu, kā uzlabot informācijas apriti.

Forumos apaļā galda diskusijās piedalīsies valsts un pašvaldību pārstāvji, Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti, uzņēmēji, darba ņēmējus pārstāvošās arodbiedrības, diasporas organizācijas un citas iesaistītās puses. Katrā forumā tiks aicināti piedalīties arī konkrētā reģiona iedzīvotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ah

Ziņu ieliek ap 14.00, kad tā jau notiek no 12...

pirms 9 mēnešiem, 2018.09.18 14:38

ja nemaldos

2012, gadā par pārdesmit tūkstošiem piecas firmas un viena biedrība novada attīstību līdz pat 2030, gadam izplānoja ar santīma precizitāti. Nu jauni plānotāji, jaunas finanses, bet to klausītāju novadā palikuši gaužām maz, un tie paši lielākoties nodarbināti Rīgā.

pirms 9 mēnešiem, 2018.09.18 17:56

pp

reģions ir teritorija kuras iedzīvotāji ar dažādu likumu palīdzību "ziedo" uzturlīdzekļus šī reģiona pārvaldei un vēl veselam pulkam nespējnieku, kā šā foruma rīkotāju.

pirms 9 mēnešiem, 2018.09.19 10:05

Vietējās ziņas