Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā notiks kanisterapijas nodarbība bērniem

Bauskas sociālā dienesta prevencijas grupas dalībniekiem pirmdien, 3. oktobrī, notiks kanisterapijas nodarbība, «Bauskas Dzīvi» informēja sociālā darbiniece Arta Manuša.

Bērni ar vecākiem varēs tikties ar suni un pavadoni, kas īpašās nodarbībās palīdz cilvēkiem socializēties un mazināt veselības problēmas. Pēc tam notiks radošā darbnīca «Plastmasas pudeles otrā dzīve», kurā varēs apgūt atjautīgus PET pudeļu izmantošanas paņēmienus.

Septembrī sociālajā dienestā notikušas trīs prevencijas grupas nodarbības, tās rīko ar pašvaldības finansējumu un sadarbībā ar «Palidzesim.lv», stāsta A. Manuša. Grupā ir 45 bērni no Bauskas, kā arī Mežotnes, Īslīces, Vecsaules un Codes pagasta. Kopā ar viņiem nodarbībās piedalās vecāki. Jaunākais grupas dalībnieks ir deviņus mēnešus vecs, kopā ar viņu nodarbībās vienmēr ir māte. Vecākie bērni jau ir pusaudži.

«Tā kā vecuma spektrs ir plašs un grupa liela, izmantojam daudzveidīgas metodes un piedāvājam nodarbes, lai aizraujoši būtu ikvienam,» saka A. Manuša, «preventīvais sociālais darbs palīdz mazāk turīgām ģimenēm, kā arī tām, kurās varētu rasties problēmas, laikus tās novērst, kopējās nodarbībās veidojot labvēlīgas attiecības.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas