Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā notiks «Rail Baltica» sabiedriskā apspriešana 12

Sabiedriskā apspriešana par «Rail Baltica» projektu Bauskā notiks otrdien, 3. martā. Interesentus Bauskas kultūras centrā gaidīs plkst. 11.

Bauskas novada administrācijas attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone informē, ka sanāksmē iedzīvotājiem būs iespēja detalizēti iepazīties ar diviem iecerētajiem dzelzceļa maģistrāles izbūves variantiem. Sanākušie varēs iztaujāt projekta attīstītājus par ieceres realizācijas termiņiem, projekta ietekmi uz vidi, kā arī iespējām, ko jaunbūve sniegs Bauskas novada iedzīvotājiem.

Sabiedriskās apspriešanas organizētāji nosūtījuši individuālus paziņojumus tiem īpašniekiem, kuru zemesgabalus jaunā dzelzceļa līnija skars tieši, arī tiem, kuru dzīvesvietās mērīs trokšņu līmeni.

Šādas apspriedes jau notikušas vairākās maģistrāles būves ietekmētajās pašvaldībās. Iedzīvotāju interese visur bijusi ļoti liela. «Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka pagājušajā nedēļa Iecavas kultūras namā uz diskusiju ar projekta realizētājiem pulcējās ap simts interesentu.


Pievieno komentāru

Komentāri 12

nāra Māra

Gudroju, iet vai netērēt laiku. Noprotams, ka konkrētu ziņu vēl nav un pārējo var internetā izlasīt..

pirms 4 gadiem, 2015.03.02 10:55

mjāā

Ja tas neskars, tad jau var arī neiet:)))

pirms 4 gadiem, 2015.03.02 11:06

nāra Māra

Parunājos ar cilvēkiem, kas citos novados bijuši uz apspriešanām. Konkrētības vēl nav, ir tikai vispārīga informācija.
Labi, Bauskā varbūt daudz maz būs skaidrs - A vai B variants..

pirms 4 gadiem, 2015.03.02 11:14

dīvains dīvainis

vienu klaunu ar "kaķi uz galvas" vairs neielaiž Latvijā, tagad uzstājas šis un Delfos stāsta, ka pa Rail Baltica, jaunajām sliedēm starplaikos kursēs vietējie vilcieni uz Bausku un Iecavu. Vai ir kādam laiks šajos murgos klausīties?

pirms 4 gadiem, 2015.03.02 16:43

pele

Ļoti labs apspriešanas laiks izvēlēts. Kurš strādājošais var 11.00 iet uz apspriešanu? Tad jau brīvdienu vajadzēja izsludināt.

pirms 4 gadiem, 2015.03.03 07:27

jā jā

par šito tēmu jāspriež nakts mellumā un zem deķa, vai ne?

pirms 4 gadiem, 2015.03.03 09:47

šis adresēts - jā jā

Nu kam nav darba un daudz brīva laika tas arī var aiziet, bet piekrītu "pelei", ka apspriešanai laigs gan izvēlēts nepareizs, jo daudzi strādājošie tiešām uz šo publisko apspriešanu tā arī netika. Bet tas jau ar nolūku, jo mazāk pretenziju, jo lielāka iespēja būvēt ko vien gribam.

pirms 4 gadiem, 2015.03.03 13:00

Baušķeniekiem

Lūdzu noskaidrojiet , kurā vietā varēs tajā vilcienā mežā iekāpt (un kā tur nokļūt) Iecavā un Bauskā, jo pēc tās kartes izskatās, (kas bija avīzei pievienota) ka pieturas ir tikai Tallinā, atzars lidostā, un kkur Eiropā. Vai mums viņš vispār būs pieejams un līdz ar to vai vajadzīgs?

pirms 4 gadiem, 2015.03.03 10:58

ja jau, tad jau

iekāpt šajā Rail Baltica pasažieru vagonā tu Latvijas teritorijā vien varēsi Spilves pļavās uzbūvētajā stacijā, kas būs vienīgā mūsu valstī. Ja jau kas jāapspriež šajā sakarā, tad vienīgi jautājums, kādēļ atmesta sākotnējā iecere ar trases būvniecību Jelgavas novadā, caur Olaines purviem un tīreļiem, kas ļautu celt tikai vienu tiltu Daugavas šķērsojumam, bet tas variants laikam par lētu izrādījies, tādēļ uz Bausku sūta klaunu ar nereāliem solījumiem, ko trase došot novada izaugsmei.

pirms 4 gadiem, 2015.03.03 12:30

Vietējās ziņas