Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā rīko Energodienu 4

Sestdien, 22. septembrī, Bauskas novada pašvaldība pirmo reizi rīkos pasākumu «Energodienas 2018». Apmeklētājiem tiks sniegta plaša informācija par mūsdienīgiem energoefektivitātes risinājumiem.

 Bauskas novada energopārvaldnieks Raitis Ignatjevs informēja, ka dienas mērķis ir dot iespēju baušķeniekiem vairāk uzzināt par ēku atjaunošanu, izmantojot energoefektivitātes pakalpojuma līgumu (EPC). Iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar uzņēmējiem, kas piedāvā mūsdienīgus energoefektīvus risinājumus. Stāstīs par tendencēm energoefektivitātes jomā. «Pasākumu plānots rīkot katru gadu,» informēja R. Ignatjevs.

«Energodienas 2018» laikā Bauskas 2. vidusskolā notiks paneļdiskusija par daudzdzīvokļu namu atjaunošanu. Tajā piedalīsies energoefektivitātes nozares profesionāļi. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar uzņēmēju piedāvātu ekspozīciju, klausīties lekcijas par energoefektivitātes tēmu, kā arī piedalīties ekskursijā SIA «Bauskas siltums» katlumājā. Atslodzei tiks piedāvāti Bauskas mūzikas un mākslas skolas audzēkņu priekšnesumi.

Pasākumu rīko «Apvārsnis 2020» projektā «Accelerate SUNShINE». Tas sākās pagājušā gada maijā un tiks īstenots līdz 2020. gada aprīlim. Tā laikā Bauskas novadā paredzēta 12 daudzdzīvokļu un divu sabiedriska rakstura ēku visaptveroša atjaunošana. Projektā iesaistītas četras pašvaldības – Bauskas, Tukuma, Ādažu novada un Jūrmalas pilsētas pašvaldība.
Pagaidām Bauskas novadā neviena nama atjaunošana projektā nav veikta. Projekta mājaslapā sharex.lv ir atrodama informācija, ka sākti divu namu energoefektivitātes projekti Salaspilī.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

pa kuru laiku?

pats Raitis nosiltinājās novada pārvaldē, pie tam jaunizveidotā amata vietā?

pirms 7 mēnešiem, 2018.09.16 14:44

ups

Es arī lasu un brīnos.Vecie vēži jaunās kulītēs.Un izrādās eksistē kaut kāda tur "paneļdiskusija".

pirms 7 mēnešiem, 2018.09.17 08:25

dalībnieks

Kārtējā banku un ieinteresēto personu sagatavotais OIK kāšanas pasākums-BET JA IR AITAS TAD ARĪ CIRPĒJI ATRADĪSIES.

pirms 7 mēnešiem, 2018.09.17 08:41

Vietējās ziņas